کاربری
کاربر گرامی به تالار گفتمان سایت پی سی دی ال خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

موضوع: ابزار ها و یا کد های خودتان را سفارش دهید تا برایتان آماده کنیم

Senior Member
    موافقم / تشکر
    469
    از این کاربر 246 بار در 212 ارسال تشکر شده است.
    خواهش می کنم.
    خدا رو شکر که خوب متوجه شدید.
    شما از کد ایفریم که همون اولی بود استفاده کردید و اون هم خوبه. خوب. حالا کاربراتون باید وارد یک صفحه ای شوند و یک سری اطلاعات از این کار شما ببینند و و در نهایت کد را بگیرند و داخل سایت یا وبلاگ خودشون قرار بدهند.
    ابتدا یک صفحه میسازید و یک سری توضیحاتی در مورد این کد از قبیل افزایش رتبه و بازدید و شناخت بیشتر کاربران از سایت شما میدهید و در نهایت کد ایفریمی که در صفحه 11skin.rozblog.com/page/11banner قرار دادید را به توسط ابزار ساخت کد باکسی که پی سی دی ال به کاربرانش ارائه میدهد تبدیل به کد کد باکس می کنید و در همان صفحه قرار می دهید(لینک این ابزار : [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register])
    حالا این کد رو براتون ساختم و می تونید از کد زیر به عنوان کدباکس کد خودتون ازش استفاده کنید.
    کد HTML:
    <!---Code By : WwW.Pi3iDL.Com--->
    <textarea style="width:400px; height:100px; direction:ltr">&lt;center&gt;&lt;iframe name=&quot;Enterweb&quot; width=&quot;468&quot; height=&quot;60&quot; marginheight=&quot;0&quot; marginwidth=&quot;0&quot; src=&quot;http://11skin.rozblog.com/page/banner&quot; style=&quot;border: 0px dotted #000000;&quot; border=&quot;0&quot; frameborder=&quot;0&quot; scrolling=&quot;no&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;/center&gt;</textarea><h1><a href="http://pi3idl.com/post/129" style="display:none">Code box maker</a></h1>
    <!---Code By : WwW.Pi3iDL.Com--->

کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

naserabdollah (12-14-2013)

اگه هیچ وقت خودتو نبازی ، یکی از بهترین ها هستی . شک نکن

Member
    موافقم / تشکر
    22
    از این کاربر 8 بار در 4 ارسال تشکر شده است.
    سلام خیلی خیلی خیلی ممنون از شما که برام این کارو انجام دادید فقط یه کار کوچیک مونده که من هر کاری کردم نشد لطفا شما کمکم کنید

<center><iframe name="Enterweb" width="468" height="60" marginheight="0" marginwidth="0" src="http://11skin.rozblog.com/page/banner" style="border: 0px dotted #000000;" border="0" frameborder="0" scrolling="no"></iframe></center>

میخوام این کد سیستم تبادل بنرم به این صورت کوتاه و تو فایل جی اس باشه لطفا کمکم کنید

<script language=javascript src="http://up.aks-news.tk/up/gartal/Documents/gartal.js" type=text/javascript></script>

میخوام کدم مثل این کد هم کوچیک هم جی اس باشه تا کاربرا بهتر استفاده کنن منون میشم این کارو برام انجام بدید
    www.Fada.Biz

Senior Member
    موافقم / تشکر
    469
    خواهش می کنم. ابتدا این فایل رو دانلود می کنی. [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    بعدش تو هاست خودت آپلود می کنی. (رزآپ) به صورتی باید بشه که آدرس را که باز کردی صفحه دانلود نباشه. فقط کد باشه.
    حال این لینک آپلود رو بگیر و با لینک داخل این کد جا به جا کن.
    کد HTML:
    <script language=javascript src="http://up.aks-news.tk/up/gartal/Documents/gartal.js" type=text/javascript></script>

2 کاربر مقابل از admin عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

giahungdiecasting (08-26-2017),naserabdollah (12-14-2013)

Member
    موافقم / تشکر
    22
    از این کاربر 8 بار در 4 ارسال تشکر شده است.
    خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون از زحماتتون از اینکه به زحمت انداختمتون معذرت با تشکر
    www.Fada.Biz

Junior Member
    موافقم / تشکر
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    با سلام من از اسکریپت بازدیدساز 2 استفاده میکنم میخوام بفهمم کدوم کاربر با چه ip در سایت آنلاین هست میخواستم بدونم میتونید این کار رو برام انجام بدید ممنو نتون میشم

Senior Member
    موافقم / تشکر
    469
    برای این کار باید با سازنده یا پشتیبان اسکریپت صحبت کنید.

Junior Member
    موافقم / تشکر
    0
    از این کاربر 0 بار در 0 ارسال تشکر شده است.
    با سلام ببخشید من کد جاوا اسکریپتی می خوام که در گوشه وب سایت بصورت ثابت یک فرم تماس بذارم اشتباه نشه عکس نمی خوام فقط فرم تماس بذارم و کاربر داخل این فرم متنی رو بنویسه و با زدن ارسال پیام ارسال بشه با تشکر

Senior Member
    موافقم / تشکر
    469
    نوشته اصلی توسط sorin [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    با سلام ببخشید من کد جاوا اسکریپتی می خوام که در گوشه وب سایت بصورت ثابت یک فرم تماس بذارم اشتباه نشه عکس نمی خوام فقط فرم تماس بذارم و کاربر داخل این فرم متنی رو بنویسه و با زدن ارسال پیام ارسال بشه با تشکر
    لطفا تو تاپیکی جدا مطرح کنید تا پاسخ داده بشه

Junior Member
    موافقم / تشکر
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    سلام من یه کدی میخوام ک وقتی کاربر روی یک لینکی زد تا 10 دقیقه اون لینک براش غیرفعال شه ..زمان هم از روی ساعت هاست تشخیص بده ک تقلب نشه

Senior Member
    موافقم / تشکر
    469
    خواهشا تاپیکی جدید بسازید تا کدی که میخواهید براتون بنویسم.