PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی سئو سایت دیوار

fns4565
08-25-2016, 09:09 AM
2016-08-23

Only the registered members can see the link

در این پست می پردازیم به بررسی سئو سایت متفاوت دیوار …
پیشنهاد می کنم حتما تا پایان این مقاله با بنده باشید.حرف های زیادی من باب پیشرفت چشمگیر سایت دیوار برایتان دارم …
برای اینکه بیشتر بتونیم درمورد همه جوانب پیشرفت این سایت صحبت کنیم زودتر می رویم سراغ اطلاعات آماری سئو سایت دیوار :
تاریخ تحلیل : 8 تیر 395

اطلاعات آماری

رتبه کنونی سایت در الکسا (جهان) : 1035
رتبه کنونی سایت در الکسا (ایران) : 13

پیج رنک گوگل : 3
امتیاز سئو جهانی : 77%
تعداد بک لینک : حدود 900 لینک
عمر دامنه : حدود 10 سال ثبت شده است اما این دیوار آن دیوار ابتدایی نیست !
محل سرور : ایران
رتبه محتوای بی ارزش : 15.60% که عالی است
میزان بازدید متوسط از صفحات سایت به ازای هر نفر در روز : 11.84 که عالی است

میزان متوسط حضور هر نفر در سایت در طول روز : حدود 12:36 دقیقه که عالی است
میران محبوبیت فیسبوک : حدودا 385
میزان محبوبیت گوگل پلاس : حدودا 4383
میزان محبوبیت تویتر : 0

اطلاعات تحلیلی

– زبان برنامه نویسی این سایت Python می باشد و از Ajax در طراحی سایت استفاده شده است که در سرعت بارگزاری سایت تاثیر مثبتی دارد.
– این سایت علاوه بر دارا بودن اپلیکیشن مخصوص موبایل، برای موبایل بهینه سازی هم شده است و محیط موبایلی مناسبی در اختیار کاربران می گذارد.
– سایت مپ این سایت به صورت دستی ساخته شده و به خوبی در robots.txt به موتورهای جستجو معرفی شده است.
– از تگ تاثیر گذار h1 در صفحات دسته بندی و آگهی سایت برای عناوین و از تگ h2 برای سایر دسته بندی های سایت استفاده شده است که واقعا عالی است.

منبع : نیو سئو- امیر قمصری

omid1366
09-10-2016, 12:40 PM
برندینگ به عنوان مهمترین پارامتر سئو هستش و از یک مرحله به بعد دیگه حت ینیازی به سئو هم نداره وبسایت. دیوار در حال حاضر نیازی به سئو نداره واقعا!

younes022
09-11-2016, 01:44 AM
به نظر من همه سایت ها نیاز به سئو دارند درسته دیوار اولی بوده ولی همیشه بهترین اولی نیست و بعد از مدتی رقیبان قوی جای اون خواهند گرفت

baroj
09-14-2016, 02:46 PM
این پارامتر چجوری بررسی شده:
"رتبه محتوای بی ارزش : 15.60% که عالی است"
چجور یاین تشخیص داده میشه
یا مثلا امتیاز سئو جهانی!!!!