PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واکنش ژوله به سانسور شوخی هایش در خندوانه

afsane16
07-23-2016, 02:53 PM
امیرمهدی ژوله طی یادداشتی نسبت به سانسورهای استندآپ اش در خندوانه واکنش نشان داد.
به گزارش صبا، امیرمهدی ژوله در این یادداشت نوشت :

اين هفته دو سوم استنداپم تو خندوانه پخش شد،هفته پيش كمتر از يك سومش.

يا من خيلي به پخش تلويزيوني نميخورم يا تلويزيون خيلي به پخش من نميخوره.

اساسأ ابزار دست طنزنويس و شوخي ساز شوخي هاي ايدئولوژيك و مذهبيه و شوخي هاي سياسي و شوخي هاي جنسي و قومي.

اينجا با هيچ كدوم اينها كه نميشه شوخي كرد،با مشاغل و افراد هم كه نميشه شوخي كرد،با وضعيت اقتصادي و اجتماعي و فرهنگي موجود هم نميشه شوخي كرد.حتي با شرايط سابق هم نميشه شوخي كرد چون دستاوردها زير سوال ميره.

با شرايط پيش رو هم كه نميشه شوخي كرد چون آینده قراره خيلي درخشان باشه. شوخي با وضعيت اقتصادي و اختلاس و دزدي و حقوقهاي نجومي و حال و روز اقتصادي مردم هم كه سياه نماييه.

ايدز و تجاوز و اعتياد و كارتن خواب هم كه نداريم كلا. افراطي گري و رياكاري و دروغگويي كه شوخيش هم قشنگ نيست...

ببخشيد اگر استنداپاي اخير من انتظاراتتون رو برآورده نكرده. من بلد نيستم با 'هيچي' شوخي كنم...

لازم به توضيح نيست كه گلايه من از دوستان درجه يكم تو خندوانه نيست. اونا هميشه همه جوره پاي منو و اجراهام واستادن كه همين يه سوم دوسوم ها ازش باقي بمونه