PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ترجمه

naserabdollah
12-13-2013, 09:55 AM
داداش میخوام یه قالبو به رزبلاگ ترجمه کنی مال ورود پرسه اگ میتونی برام انجامش بده
جهت دانلود قالب کلیک کن (Only the registered members can see the link)
ممنون

admin
12-13-2013, 11:51 AM
عزیز. تو تاپیک قبلی گفتم که به دلیل این که وقت کافی ندارم نمیتونم قالب ترجمه یا طراحی کنم. شرمنده

saber
01-21-2014, 09:31 PM
عزیز. تو تاپیک قبلی گفتم که به دلیل این که وقت کافی ندارم نمیتونم قالب ترجمه یا طراحی کنم. شرمنده

سلام ببخشید ترجمه به چه سیستمایی بلدید؟

admin
01-21-2014, 10:23 PM
عرضم به حضورتون که هر سیستمی یه راهنمای کد داره که کد های خودش رو توش میاره و بیشتراشون تک قالبه هستن که ترجمش کاری نداره ولی به دلیل این که کمی وقت میخواهد نمیتوانم انجام دهم. قالب هایی که ترجمه نمیکنیم وی سی پی که مدیرش همراهی نمیکنه و بلاگفا که برای کاربرانش بسیاری محدودیت گذاشته. در صورتی که سوال دیگری هم داشتید میتوانید بپرسید تا پاسخ دهم.

saber
01-21-2014, 11:08 PM
تو کل وبلاگ دهیا فقط کانی وب سختن من بلدم ولی فقط کانی وب موندم
سید آدم خوبیه(مدیرش) ج میده
خودم از کاربرای فعالشون و گرافیستاشونم

admin
01-21-2014, 11:56 PM
راستیتش من برای ترجمه قالب به کانی وب به یه سری مشکلاتی خوردم که از مدیرش پرسیدم و اون جناب هم جوابم رو نداد. حالا به بدی و خوبیش کاری ندارم. برای بلاگفا هم که دلیلش رو اوردم. در ضمن خوش حال میشم که یکی از کاربران فعال و گرافیستای اینجا نیز بشین

saber
01-22-2014, 10:09 AM
ممنون
میتونم با دوستام و مترجمان کانی وب آشناتون کنم سید زیاد وقت ندارن باید از طریق فیس بوک بهشون بگی

راستش میخام سایت ابزار خودمو را بندازم امیدوارم بتونم با شما همکاری کنم
خیلی دوس دارم:rolleyes:

admin
01-22-2014, 03:56 PM
در مورد آشنایی. هر طور راحتین. در مورد سایت ابزار دهی هم باید بگم که انشاالله موفق باشید. منم تا جایی که بتوانم کمک میکنم.

saber
01-22-2014, 04:17 PM
در مورد آشنایی. هر طور راحتین. در مورد سایت ابزار دهی هم باید بگم که انشاالله موفق باشید. منم تا جایی که بتوانم کمک میکنم.

ممنون فردا راش میندازم امیدوارم با هم همکاری داشته باشیم