PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کد

naserabdollah
12-11-2013, 09:07 AM
سلام خدمت مدیر گرامی من یه کد میخواستم که وقتی وارد سایتم میشن یه صفحه باز بشه مثل این وبلاگ وقتی بری توشون یه صفحه میاد تبلیغاته بعد میبندیش منم همچین کد میخوام تا وقتی وارد سایتم بشن مطلبمو به طور خلاصه اونجا بنویسم زودتر پیداش کنن ممنون میشم با تشکر

admin
12-11-2013, 04:52 PM
سلام. این چیزی که شما توصیف کردین چندین حالت میشه براش در نظر گرفت. بی زحمت یه نمونه برام بزارید تا ببینم منظورتون چیه تا براتون همون کد رو فراهم کنم.

naserabdollah
12-11-2013, 09:58 PM
جهت دیدن عکس کلیک کن (Only the registered members can see the link)

داداش این کدی که میخوام مثل این عکس اون قسمت که نوشته این مکان همچین کدی میخوام که وقتی وارد وبم بشن یه صفحه مثل این بیاد بعد توش تبلیغ و متن و نکته برای سایتم بنویسم و بعد بتونن اونو ببندن بعد دوباره سایتم بیاد

ممنون میشم این کدو بم بدی

admin
12-12-2013, 12:04 AM
شرمنده ولی بازم منظورتون رو متوجه نشدم. این که اسلایدر عکس هست و با کلیک کاربر باز میشه. اسم معروفشم کالر باکس هست. گفتم که اگه میشه یه نمونه سایتی که میگید از این کد استفاده کرده رو بدید تا ببینم و کدش رو بهتون بدم.

naserabdollah
12-12-2013, 03:31 PM
این عکسو ببین پشتش سایته وقتی وارد سایت شدم یه اطلاعیه اومد این کدو میخوام هر چی گشم کدشو پیدا نکردم عکس گرفتم بت دادم

کلیک کن تا عکسو ببینی (Only the registered members can see the link)

admin
12-12-2013, 06:45 PM
منظورتون رو دیروز متوجه شدم. ولی شک داشتم که باشه یا نه. امروزم شک دارم باز. حالا این کد رو ببین ببین همین هست یا نه

<style>body{padding:0px; margin:0px;}#pi3idletelaieh{width:100%;height:100% ;opacity:0.5;position:fixed;left:0px;top:0px;backg round-color:#FFF}.pi3idletelaie{background: -moz-linear-gradient(90deg, #CCC, #FFF);; opacity:1; width:400px; border-radius:5px; border:1px #333 solid; padding:10px; font-family:'tahoma'; font-size:12px; direction:rtl; text-align:right; text-decoration:none;}</style>
<div id="pi3idletelaieh"><br /><br /><br /><center><div class="pi3idletelaie"><a href="#" onclick="document.getElementById('pi3idletelaieh').style.vi sibility = 'hidden'">X</a><br />
متن پیام خود را اینجا وارد کنید.
</div></center></div>

naserabdollah
12-13-2013, 08:47 AM
تقریبا خودشه ممنون داداش

admin
12-13-2013, 11:49 AM
خواهش می کنم. گفتم که دمو بزار. چیزی که من متوجه شدم از توصیفاتش این بود. حالا اگه فرق میکنه بگو تا اون اصلی رو براتون تهیه کنم.

naserabdollah
12-14-2013, 06:40 PM
داداش برو به این سایت rahiansms.ir بعد قیمت ورود نام کاربری بزن ---- و رمزم بزن ----

وقتی وارد میشی یه اطلاعیه میاد من کد همونو میخوام خود خود همون برام تهیش کن

admin
12-14-2013, 10:48 PM
بفرما. اینم دقیقا همون کدی که میخواستید.

<link type="text/css" href="Only the registered members can see the link" rel="stylesheet" media="screen" />
<script type="text/javascript" src="Only the registered members can see the link"></script>
<script type="text/javascript" src="Only the registered members can see the link"></script>
<script>
function pi3idl()
{
document.getElementById('pi3idl').style.visibility = 'hidden'
}
</script>
<div id="pi3idl">
<div id="osx-container" class="simplemodal-container" style="position: fixed; z-index: 1002; height: 300px; width: 600px; left: 374.5px; top: 0px; display: block;">
<div class="simplemodal-wrap" tabindex="-1" style="height: 100%; outline: 0px none; width: 100%; overflow: visible;">
<div id="osx-modal-content" class="simplemodal-data" style="display: block;">
<div id="osx-modal-title">اطلاعیه</div>
<div class="close" style="display: block;">
<a class="simplemodal-close" href="#" onclick="pi3idl()">x</a>
</div>
<div id="osx-modal-data" style="display: block;">
<br>
<div id="detailBox" align="center" dir="rtl" style="PADDING-BOTTOM: 1px; LINE-HEIGHT: 24px; BACKGROUND-COLOR: #bbbbbb; PADDING-LEFT: 15px; PADDING-RIGHT: 15px; PADDING-TOP: 1px; border-radius: 8px 8px 8px 8px">
<font color="#cc3333">
<b>*اطلاعیه مهم*</b>
</font>
<br>
با سلام و احترام، به منظور صیانت از حریم شخصی مشترکین ، ارسال هرگونه پیامک نا متعارف ممنوع بوده و در صورت مشاهده پنل کاربر و نماینده مربوطه بدون تذکر قبلی مسدود خواهد شد و هیچ گونه هزینه ای برگشت داده نخواهد شد. نمایندگان محترم ملزم به دریافت کپی مدارک شناسایی کاربران خود می باشند تا در صورت درخواست مراجع قانونی با مشکل مواجه نشوند.
<br>
</div>
<br>
<div id="detailBox" align="center" dir="rtl" style="PADDING-BOTTOM: 1px; LINE-HEIGHT: 24px; BACKGROUND-COLOR: #00bfff; PADDING-LEFT: 15px; PADDING-RIGHT: 15px; PADDING-TOP: 1px; border-radius: 8px 8px 8px 8px">
<p>
<b>
<span style="font-size: small;">
ارسال از اپراتور 3000 و 5000 به
<span style="color: #FF0000;">خطوط همراه اول</span>
با تاخیر (بین 10 دقیقه تا 2 ساعت) انجام می شود. این تاخیر سراسری بوده و در سایر سامانه ها نیز وجود دارد.
</span>
</b>
</p>
</div>
<br>
</div>
</div>
</div>
</div>
<div id="osx-overlay" class="simplemodal-overlay" style="opacity: 0.65; height: 1326px; width: 1386px; position: fixed; left: 0px; top: 0px; z-index: 1;"></div>
</div>

این رمز شما رو هم خودم پاک کردم. سعی کنید رمز خودتون رو به صورت پیغام خصوصی برای کسی که می خواهید ارسال کنید نه این گونه و به صورت عمومی

naserabdollah
12-15-2013, 12:09 PM
خیلی خیلی ممنون:)