PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کد تبادل پاپ اپ

naserabdollah
12-09-2013, 10:04 PM
سلام خذمت مدیر گرامی پی سی دی ال

معذرت هی مزاحم میشم

راستش یه کد میخواستم کد تبادل پاپ اپ ه با هر بار رفرش پاپ اپ سایتش تغییر کنه مثل اون تبادل بنر قبلی ممنون میشم دمت گرم

admin
12-10-2013, 09:21 AM
سلام. خواهش می کنم. این آموزش هم به صورت آموزش قبلی هست. حتی آسون تر.
فقط تو این آموزش باید طریقه ساخت فایل جاوا اسکریپت رو بلد باشید.(چطوری یک فایل .js بسازید.)
ابتدا نوت پد را باز می کنید و کد های زیر را در آن قرار می دهید.

var images = [];
index = 0;

images[0] = "Only the registered members can see the link";
images[1] = "Only the registered members can see the link";
images[2] = "Only the registered members can see the link";
images[3] = "Only the registered members can see the link";

index = Math.floor(Math.random() * images.length);

var needpop = 1; var vc_cn = "jot9843504"; var vc_url = images[index]; if (readCookie(vc_cn)) { needpop = 0; }else{ needpop = 1; } var PopWidth = 1024; var PopHeight = 768; var PopTargetingMethod = 100; var PopUseDivLayer = 1; var RTSDomain = vc_url; var debugDomain = vc_url; var Page_Popped = false; var Page2_Popped = false; var Page_Loaded = false; var Page_Enter; var MySiteDomain = window.location.href.split('/'); if (needpop == 1) { InitPop() } function InitPop() { Page_Enter = new Date(); if (window.captureEvents) { window.captureEvents(Event.CLICK); window.onclick = LoadStandardPop } else document.onclick = LoadStandardPop } function SiteEnter() { Page_Loaded = true } function createCookie(name, value, days) { if (days) { var date = new Date(); date.setTime(date.getTime() + (days * 24 * 60 * 60 * 1000)); var expires = "; expires=" + date.toGMTString() } else var expires = ""; document.cookie = name + "=" + value + expires + "; domain=Only the registered members can see the link path=/" } function readCookie(name) { var ca = document.cookie.split(';'); var nameEQ = name + "="; for (var i = 0; i < ca.length; i++) { var c = ca[i]; while (c.charAt(0) == ' ') c = c.substring(1, c.length); if (c.indexOf(nameEQ) == 0) return c.substring(nameEQ.length, c.length) } return null } function RetrieveCount() { var cookieName = vc_cn; var popSuccesses = readCookie(cookieName); if (popSuccesses != null) popSuccesses = parseInt(popSuccesses); else popSuccesses = 0; return popSuccesses } function IncrementCount() { var cookieName = vc_cn; var popSuccesses = readCookie(cookieName); if (popSuccesses != null) createCookie(cookieName, parseInt(popSuccesses) + 1, 1); else createCookie(cookieName, 1, 1) } function LoadStandardPop() { if (Page_Popped == true) return; var pLoaded = false; if (window.SymRealWinOpen) { open = SymRealWinOpen } if (window.NS_ActualOpen) { open = NS_ActualOpen } var pxLeft = 0; var pxTop = 0; if (screen.width > 0 && screen.height > 0) { pxLeft = (screen.width / 2) - (PopWidth / 2); pxTop = (screen.height / 2) - (PopHeight / 2) - 50; if (pxLeft < 0) pxLeft = 0; if (pxTop < 0) pxTop = 0 } pLoaded = open(vc_url, '', 'toolbar=1,scrollbars=1,location=1,statusbar=1,men ubar=1,resizable=1,top=' + pxTop + ',left=' + pxLeft + ',width=' + PopWidth + ',height=' + PopHeight); if (pLoaded) { Page_Popped = true; IncrementCount() } else { Page_Popped = true; if (Page_Loaded) initAdLayer(); else XBrowserAddHandlerPops(window, "load", "initAdLayer") } window.focus() }

حالا یه اسم انتخاب کن و این نت پد رو با اون اسم ذخیره کن. برای مثال اسم pi3idlpop رو انتخاب کردی اسمش رو بزار pi3idlpop.js و اون رو ذخیره کن. حالا یک فایل جاوا اسکریپت ساختی. هر سری هم برای اضافه کردن ادرس جدید مثل آموزش قبلی اون آدرس ها رو تغییر می دی. خواستی کم یا زیاد کنی اون اعداد رو هم کم یا زیاد میکنی. و در آخر کار فایل نهایی رو با همون اسم تو همون آدرس قبلی آپلود می کنی.
بعد این که این فایل جاوا اسکریپت رو ساختی بازم طبق آموزش قبلی با کد script این فایل رو فراخونی کن و به کاربرات تحویل بده. در صورتی که فراخونی کد جاوا رو بلد نیستین اون فایل جاوا اسکریپت رو بسازید و آدرسش رو بزارید تا کد فراخونی رو براتون بسازم.

naserabdollah
12-10-2013, 06:07 PM
فقط تو این آموزش باید طریقه ساخت فایل جاوا اسکریپت رو بلد باشید.(چطوری یک فایل .js بسازید.)

var images = [];
index = 0;

var needpop = 1; var vc_cn = "jot9843504"; var vc_url = images[index]; if (readCookie(vc_cn)) { needpop = 0; }else{ needpop = 1; } var PopWidth = 1024; var PopHeight = 768; var PopTargetingMethod = 100; var PopUseDivLayer = 1; var RTSDomain = vc_url; var debugDomain = vc_url; var Page_Popped = false; var Page2_Popped = false; var Page_Loaded = false; var Page_Enter; var MySiteDomain = window.location.href.split('/'); if (needpop == 1) { InitPop() } function InitPop() { Page_Enter = new Date(); if (window.captureEvents) { window.captureEvents(Event.CLICK); window.onclick = LoadStandardPop } else document.onclick = LoadStandardPop } function SiteEnter() { Page_Loaded = true } function createCookie(name, value, days) { if (days) { var date = new Date(); date.setTime(date.getTime() + (days * 24 * 60 * 60 * 1000)); var expires = "; expires=" + date.toGMTString() } else var expires = ""; document.cookie = name + "=" + value + expires + "; domain=Only the registered members can see the link path=/" } function readCookie(name) { var ca = document.cookie.split(';'); var nameEQ = name + "="; for (var i = 0; i < ca.length; i++) { var c = ca[i]; while (c.charAt(0) == ' ') c = c.substring(1, c.length); if (c.indexOf(nameEQ) == 0) return c.substring(nameEQ.length, c.length) } return null } function RetrieveCount() { var cookieName = vc_cn; var popSuccesses = readCookie(cookieName); if (popSuccesses != null) popSuccesses = parseInt(popSuccesses); else popSuccesses = 0; return popSuccesses } function IncrementCount() { var cookieName = vc_cn; var popSuccesses = readCookie(cookieName); if (popSuccesses != null) createCookie(cookieName, parseInt(popSuccesses) + 1, 1); else createCookie(cookieName, 1, 1) } function LoadStandardPop() { if (Page_Popped == true) return; var pLoaded = false; if (window.SymRealWinOpen) { open = SymRealWinOpen } if (window.NS_ActualOpen) { open = NS_ActualOpen } var pxLeft = 0; var pxTop = 0; if (screen.width > 0 && screen.height > 0) { pxLeft = (screen.width / 2) - (PopWidth / 2); pxTop = (screen.height / 2) - (PopHeight / 2) - 50; if (pxLeft < 0) pxLeft = 0; if (pxTop < 0) pxTop = 0 } pLoaded = open(vc_url, '', 'toolbar=1,scrollbars=1,location=1,statusbar=1,men ubar=1,resizable=1,top=' + pxTop + ',left=' + pxLeft + ',width=' + PopWidth + ',height=' + PopHeight); if (pLoaded) { Page_Popped = true; IncrementCount() } else { Page_Popped = true; if (Page_Loaded) initAdLayer(); else XBrowserAddHandlerPops(window, "load", "initAdLayer") } window.focus() }

حالا یه اسم انتخاب کن و این نت پد رو با اون اسم ذخیره کن. برای مثال اسم pi3idlpop رو انتخاب کردی اسمش رو بزار pi3idlpop.js و اون رو ذخیره کن. حالا یک فایل جاوا اسکریپت ساختی. هر سری هم برای اضافه کردن ادرس جدید مثل آموزش قبلی اون آدرس ها رو تغییر می دی. خواستی کم یا زیاد کنی اون اعداد رو هم کم یا زیاد میکنی. و در آخر کار فایل نهایی رو با همون اسم تو همون آدرس قبلی آپلود می کنی.
بعد این که این فایل جاوا اسکریپت رو ساختی بازم طبق آموزش قبلی با کد script این فایل رو فراخونی کن و به کاربرات تحویل بده. در صورتی که فراخونی کد جاوا رو بلد نیستین اون فایل جاوا اسکریپت رو بسازید و آدرسش رو بزارید تا کد فراخونی رو براتون بسازم.

:::::::::::::::::::
خیلی ممنون تا فردا میسازم لینکشو میزارم چون نتم قطعه بعدا میزارم به جز این جناب یه قالب اشتراک ایدی یاو برای صفحات جداگانا رزبلاگ میخوام ممنون میشم برام بسازی خیلی ممنون

admin
12-10-2013, 09:07 PM
خواهش می کنم. من که متوجه نشدم لینک رو فردا میذاری یا بعدا میذاری.
در مورد قالب اشتراک گزاری ای دی یاهو هم باید بگم که در صورتی که می خواهی داخل صفحات جداگانه بزارید ای دی ها رو نیز باید به صورت دستی بزارید. این برای شما مشکلی ندارد؟؟؟؟؟
در ضمن. این همه امکاناتی که برای سایتتون میزارید کاربر برای همشون دارید؟ خودم به شخصه قبلا مثل خودتون کار می کردم ولی نتیجه ای نگرفتم ازش.(همه نوع امکانات تهیه می کردم چون کاربر نداشتم یکی از این کاربرا استفاده می کرد چون بازده ای نمیدید این رو ول میکرد و به همین روال کاربرای دیگه)

اگه از من می پرسی صبر کن تا حسابی کاربر جمع کنی تا این که یک اطلاعیه ای زدی از یک امکانی همه مشتاق باشن و بیان اون کار رو انجام بدن.(این طوری کاربراتم بیشتر میشن)

naserabdollah
12-11-2013, 08:37 AM
داداش برا صفحات جداگانه مشکلی نیست خودم دستی میزارم
بعدش داداش امکانات باید بالا باشن تا بیان تو سایتت خوب داداش من .من تبادل بنر زدم یکم رف ت بالا الان پاپ اپو میزنم بعدش کلی امکانات دیگه.داداش به جز این یه قالب میخوام گالری عکس مثل این سایت piciran.ir برای صفحات جداگانه تا بازدیدم بیشتر بشه با این امکاناتم ممنون میشم معذرت برا اینکه به زحمت انداختمتون با تشکر

naserabdollah
12-11-2013, 09:51 AM
Only the registered members can see the link

ممنون میشم فراخوانی کنید

admin
12-11-2013, 05:08 PM
عزیزم. من این چیزی که میگی رو تست کردم و البته خودم هم مثل شما فکر میکردم. ولی نتیجه ای نگرفتم. حالا شما می خواهید خودتون تست کنید و خودتون تجربه کسب کنید. امیدوارم که شما تجربتون مثبت باشه و مثل من نتیجه نگیرید.
اینم از کد فراخونی که می خواستید.

<script type="text/javascript" src="Only the registered members can see the link"></script>

جواب های مربوط به گالری هم داخل همون تاپیک گالری میدم بهتون.

naserabdollah
12-11-2013, 06:33 PM
ممنون داداش.راستش بعد اینکه کدو گذاشتم خودم فراخوانی کردم اوکی شدش

123
04-09-2014, 08:33 PM
خرابه بابا ! درستش کنین لطفا

admin
04-09-2014, 10:23 PM
سلام دوست عزیز. کد ها درسته. در صورتی که دقیق با آموزش پیش برید و کار های گفته شده ر مو به مو انجام دهید. مشکلی پیش نمیاید.

mohsen72
09-12-2014, 02:30 AM
داداش من از این کد استفاده کردم ، کار کرد ولی جلو صفحه باز میشه.
من میخوام 2 پاپ اپ ، گوشه صفحه پایین باز بشه و یه پاپ اپ ثابت باشه و یکی دیگه رندوم
باید چیکار کنم
ممنوم میشم سریع تر جواب بدین

admin
09-12-2014, 12:58 PM
میخوایین با یک کلیک چهارتا پاپ آپ باز بشه؟ این کار بیشتر از این که سود داشته باشه ، ضرر داره. حالا باز میل خودتون هست و در صورتی که خواستید تو پیام خصوصی مطرح کنید تا کد رو بدم خدمتتون.

siya26
01-15-2015, 01:23 AM
من چند وقت پیش توی یه وبلاگ کد پاپ آپی دیدم که تا حالا جایی ندیده بودم
کد به این صورت کار میکرد
وبلاگ باز میشه کاربر توی وبلاگه بعد 20 ثانیه بدون هیچ گونه کلیک کردنی یه پاپ آپ نیو تب براش باز میشه
توی سورس صفحه خیلی گشتم ولی پیداش نکردم

admin
01-15-2015, 12:35 PM
بهتر بود تاپیک جدیدی میزدین. از این به بعد این گونه تاپیک ها که در ادامه تاپیک دیگری قرار میگیرد رو پاسخ نمیدم.
کدی که میخواستید.

<script>
setTimeout(function(){ window.open('Only the registered members can see the link'); }, 20000);
</script>

siya26
01-15-2015, 07:15 PM
با سلام :
داداش بابت اینکه تیپک رو تو ادامه تایپک دیگه دادم معضرت میخوام آخه اکثر انجمن ها میگن که تایپک الکی نزنید و توی خوده موضوع تایپک بزنید
بابت کدی که دادی و زحمت کشیدی ممنون
ولی این طرز کارش مثل اون نیست
اون توی یه نیوتب باز میشد و از طرف مرور گر هم بلوک نمیشد

admin
01-15-2015, 08:23 PM
مشکل بلاک شدنش رو حل میکنم ولی اینم تو یه تب جدید هست. مگه برای شما چطور باز میشه؟

siya26
01-16-2015, 12:29 AM
با سلام :
داداش اینم نیو تبه توی فایر فاکس ولی توی اوپرا به کل باز نمیشه

admin
01-16-2015, 02:22 PM
خوب اونی که میگفتین براتون نیو تب باز میکرد ، تو اپرا هم نیو تب بودش؟ :دی

siya26
02-08-2015, 12:44 AM
داداش این کار نمیکنه

admin
02-08-2015, 02:01 AM
داداش این کار نمیکنه

کدش تست شد و سالم بود. این کد خالص جاوااسکریپت هست و باید در داخل تگ اسکریپت فراخوانی بشه.

<script>
Code javascript ke az anjoman gereftin
</script>

parsa_rafiei124@yahoo.com
08-14-2015, 01:50 AM
سلام.لطفا دقیق تربگین ممنون.مثل این باشه لطفا پاسخ دقیق بدین برای وبلاگ میخوامOnly the registered members can see the link

bia2filtershekan
09-13-2015, 04:08 PM

var images = [];
index = 0;

ببخشید میشه لینک آموزش قبلی رو هم بذارید ؟ تشکر

admin
09-22-2015, 07:40 PM
آموزش قبلی تو صفحات دیگه همین تاپیک گفته شده

vidaa1
12-24-2015, 03:09 PM
توضیح خووب بود

shayans2
02-03-2016, 10:29 AM
قرار دادن امکانات بیش از حد در یک سایت یا وبلاگ متاسفانه تاثیر معکوس داره چون کاربر بیشتر به دنیال محتوای سایت هست نه امکانات فراروان آن

yasi22
04-10-2016, 12:35 PM
سلام
شما ابتدا باید در یک سایت ارائه دهنده تبلیغات پاپ آپ عضو شوید و بعد از پنل سایت مذکور کد تبلیغاتی مربوط به خود را دریافت کنید و در سایت خود قرار دهید

raha14
04-24-2016, 10:07 AM
به نظر من هم باید همین کاری که دوستمون گفتند رو انجام بدید

قاب گوشی
10-30-2016, 03:40 PM
آره ... انجام میشه ... موردی پیش نمیاد