PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع ارور های گوگل وب مستر

hassanemkani
04-18-2015, 12:56 PM
سلام بر دوستان و هومن عزیز!
آقا من دو تا سوال خیلی خیلی خیلی مهم دارم!
هومن جان داداش من سایت خودمو تو Only the registered members can see the link چک کردم و این جا میگه سایت من 93 تا ارور و 2 تا اخطار (warnings) داره!
چطوری میتونم اونا رو برطرف کنم؟ البته اینم میدونم همین سایت میگه کجا هستند اما چون فایل های پوسته وردرپرس تیکه تیکه هستند نمیشه مثلا خط 200 رو پیدا کرد
ممنون میشم کمک کنی

سوال بعدی من درباره گوگل وب مستره:
گوگل وب مستر برای سایت من زیره اونجای که دی ان اس ها و سرور و روبوت رو چک میکنه این ارور ها رو نوشته اینا رو چجوری برطرف کنم؟
2 Access denied
1,858 Not found

hassanemkani
04-18-2015, 01:18 PM
یه سوال هم با اجازه به این دو سوال اضاف میکنم :D

چطوری میتونم فایل robots.txt وردپرس رو ویرایش کنم ؟

hassanemkani
04-18-2015, 01:49 PM
خب ببخشید با عرض پوزش سوال آخری که پرسیدم ( یعنی سوال سوم ) با یه افزونه حل شد!

admin
04-18-2015, 02:54 PM
شما باید سورس سایتتون رو با ctrl+u ببینید که مشکل از کدوم قسمت سایت هست بعدش به اون قسمت برید و برطرف کنید. مکان های خاصی نداره که بگم دقیقا کجا میتونه باشه.
در مورد وبمستر هم اولین میکه دوتا آدرسی که لینک دادی بهش از طریق robot.txt بسته شده و اجازه ایندکس شدن بهش نمیده که باید فایل robot.txt رو ویرایش کنید. و مورد بعدی میکه 1858 تا از لینکات پاک شدن که باید درست بشن. البته میتونه تغییر آدرس هم باشه ولی به هر حال اون لینک که قبلا وجود داشت دیگه با همون آدرس وجود نداره.

سلام بر دوستان و هومن عزیز!
آقا من دو تا سوال خیلی خیلی خیلی مهم دارم!
هومن جان داداش من سایت خودمو تو Only the registered members can see the link چک کردم و این جا میگه سایت من 93 تا ارور و 2 تا اخطار (warnings) داره!
چطوری میتونم اونا رو برطرف کنم؟ البته اینم میدونم همین سایت میگه کجا هستند اما چون فایل های پوسته وردرپرس تیکه تیکه هستند نمیشه مثلا خط 200 رو پیدا کرد
ممنون میشم کمک کنی

سوال بعدی من درباره گوگل وب مستره:
گوگل وب مستر برای سایت من زیره اونجای که دی ان اس ها و سرور و روبوت رو چک میکنه این ارور ها رو نوشته اینا رو چجوری برطرف کنم؟
2 Access denied
1,858 Not found

admin
04-18-2015, 02:56 PM
یه سوال هم با اجازه به این دو سوال اضاف میکنم :D

چطوری میتونم فایل robots.txt وردپرس رو ویرایش کنم ؟

وارد فایل منیجر هاستت میشی و از تو روت فایل منیجر این فایل رو ویرایش میکنه.(همونجایی که وردپرس نصب میشه معمولا هست)

hassanemkani
04-18-2015, 10:05 PM
من اون مشکل دوتا رو با robots.txt اوکی کردم یعنی disallow کردم
اما خب اون 1800 تا رو میدونم ب خاطر تغییر آدرس هست اما چجوری درستشون کنم ؟ اصلا قابل درست شدن هستند ؟

اون مورد بعدی رو هم اصلا نیازی به سورس قالب سایت نیست خود همون سایت میگه مثلا خط چندم و چه اروری هست ( یعنی با رنگ قرمز نشون میده که چی ایراد داره ) اما نمیدونم کجاست !!

امکانش هست هومن بهت مدیریت بدم و برام اوکی کنی ؟

admin
04-18-2015, 11:59 PM
در مورد لینک های حذف شده. 1800 تا لینک هست. احتمالا نحوه لینک دهی عوض شده که این مقدار ارور پیدا شده. نمیخواد کاری کنید تا بدتر نشه.
در مورد ولید سازی : میگه خط چندم هست و یه مقدار کوچیکی از کد رو نشون میده. باید برید داخل سورس سایت و ببینید اون خط مربوط میشه به کدوم قسمت سایت و بعدش برید به اون قسمت و ویرایش کنید.

ghamnadaram
04-19-2015, 01:18 AM
آقا دستتون درد نکنه واقعا از انجمن پی سی دی ال کلی لذت بردم مخصوصا اون بک لینکهای رایگان خارجی