PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به دامنه رنک +6

hassanemkani
04-11-2015, 10:08 PM
سلام داداش هومن
خوب هستی ؟
ممنون میشم چندتا دامنه خوب برام معرفی کنی که رنکش +6 باشه یعنی 6 و بالاتر خیلی خیلی ممنون

admin
04-12-2015, 01:14 PM
سلام دوست عزیز. این پیام رو دارم میفرستم. ولی این دامنه ها تا چند ساعت دیگه آزاد میشن و باید سریع ثبتش کنی تا ثبت نشده.
kyoboebook.net 7:20 ساعت دیگه آزاد میشه.
digitalkyobo.net 7:20 ساعت دیگه آزاد میشه.
dleweb.net 7:15 ساعت دیگه آزاد میشه.
این دامنه ها با ساعتش از این زمانی که پست رو ارسال میکنم شروع میشه.
نیم ساعت میخواد تا آزاد بشه هر دو دقیقه باید چک کنید تا کس دیگه ای ثبت نکنه.

hassanemkani
04-12-2015, 04:59 PM
دامنه هایی که دادی خیلی خوبن اما برای هر سه تاشون این پیغام داده میشه :
این دامین منقضی شده است و در صورت تمدید نشدن توسط مالک ,حدود 4 - 6 روز دیگر آزاد خواهد شد.
یعنی هنوز آزاد نشدن!!
سایت چک شده : Only the registered members can see the link
ممنون میشم چند تا بگی که آزاد باشن
من سعی میکنم هر نیم ساعت به فروم سر بزنم ببینم گذاشتی یا نه
admin
04-12-2015, 05:12 PM
دامنه رنک 6 همینطور آزاد نیست که هز زمان خواستی ثبتش کنی. همه سریع ثبتش میکنن و با قیمت بالا میفروشن.
این دامنه ها رو هم با تایم ازاد شدنشون گفتم. اگه دوست داشتین ثبتشون کنید.

hassanemkani
04-12-2015, 09:09 PM
آخه تایم آزاد شدنشون همونطور که گفتم من وقتی چک کردم نوشت 4-6 روز دیگه آزاد میشن!
خب رنک 5 میشه ثبت کرد ؟؟ آزاد باشه و یکم کوتاه

admin
04-15-2015, 10:50 PM
من تایم دقیق آزاد شدن رو بهتون گفتم. اونوقت 4 تا 6 روز دیگه چیه.

hassanemkani
04-30-2015, 12:33 PM
هومن جان ببخشید دوباره تو این تاپیک مزاحمت شدم اما شدیدا به یه دامنه رنک 6 یا 7 یا 8 نیازمندم!
ممنون میشم از یه راهی تایم دقیق آزاد شدنشون رو بگی تا من همون لحظه ثبت کنم چون اون قبلی ها یه ایرادی داشت چون وقتی چک میکردم تایم آزاد شدن رو اون چیزی که تو نوشتی بودی نشون نمیداد !
خیییییییلیییییییییییییییی تشکر اگر هم تایم آزاد شدنشون امشب و فردا باشه خوب میشه چون دقیقا همون تایمی که بگی میشینم و ثبت میکنم اگر بشه...

admin
04-30-2015, 07:38 PM
والا یه نمه سخته. چون دامنه رنکش بالا هست تو همون ثانیه آزاد شدن ثبت میشن. باید خیلی سریع کار کنید. اون دامنه هایی هم که بهتون دادم با زمان خیلی دقیق بهتون دادم بعدش شما رفتین یه سایت ایرانی که یه حدود زمان بهتون میداد رو مبنای کارتون قرار دادین و دامنه ها رو ثبت نکردین.
تو گوگل یه سرچ بزنید خیلی ها هستن که میفروشن.