PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع ارورهای 404 و 500 در گوگل وبمستر

arezu
04-03-2015, 01:31 PM
سلام
اگه میشه یه توضیحی در مورد این ارورها بدبن و بفرمائین علت بوجود اومدنشون چیه البته تا حدودی خودم دلیلشو میدونم
بیشتر نمیدونم باید چه طوری برطرف کنم
ارور 404 برای not found هست و ارور 500 هم مربوط به سرور هست
من قبلا در موضوع بندی سایتم یه سری موضوع هایی داشتم که بعد از مدتی تغییرشون دادم و الان اون ها تبدیل به ارور 404 شدن
ممنون میشم راهنمایی کنین چطوری رفع کنم
و در ضمن یه دونه ارور 500 هم دارم
مرسی

admin
04-03-2015, 02:49 PM
سلام. ارور 404 مربوط میشه به آدرس هایی که در سایت شما وجود ندارد. حالا اگه از قبل آدرسی در سایت شما بود دیگه نیست گوگل وبمستر بهتون هشدار میده که این آدرس حذف شده. حالا باید پیگیری کنید که این خطا چی بود و چرا حذف شد که شما به صورت دستی خودتون اون رو تغییر دادین. در این مورد تنها کاری که باید کنید، یک صفحه با همون آدرس بسازید و انتقالش بدین به آدرس جدید. اگه تعدادش زیاده هم که نمیخواد کاری کنید.

در مورد ارور 500 هم باید بگم که دلیلش مشکل کد نویسی فایل اچ تی اکسس هست. فایل htaccess باید تعمیر بشه. در این مورد اگه اطمینان دارید که کدتون سالم هست باید به کسی که ازش هاست خریدین پیام بدین و بهتون بگه کدوم قسمت کد با تنظیمات هاست سازگاری نداره.

arezu
04-03-2015, 03:44 PM
الان در مورد این ارور 404 باید بهتون بگم که ادرسی که وبمستر بهم داده و این ادرس رو 404 زده وقتی روش کلیک میکنم انتقال داده میشه به صفحه اصلی.و not found نمیاره.
این قضیش چیه؟
بازم نیازه کاری کنم؟

admin
04-03-2015, 06:44 PM
وبمستر در حد یه اخطار هست. میگه این آدرس وجود نداره و قبلا بوده . حالا باید جاشو پر کنی.
با این کار که گفتم باعث میشه کاربرات نپرن. تاثیر دیگه ای نداره.

arezu
04-03-2015, 06:54 PM
یعنی در سئو تاثیر نداره؟

admin
04-04-2015, 09:47 AM
بدون تاثیر که نیست. نباید آدرسی که ساختید رو پاک یا تغییر دهید ولی حال کاریه که شده و باید با فعالیت تو سایت جبرانش کنید.