PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای اسکریپت دانلود

sinamojaz
11-14-2014, 02:56 PM
سلام دو تا اسکريپت دارم ميخوام ببينم چطوري ميتونم اصلاحش کنم

لطفا با تجربه ها و اونايي که واقعا ميدونن جوابم را بدن.
اسکريپت اول با نام 1.js
ميخوام نتيجه کد زير در يک فايل متني تو کامپيوترم ذخيره بشه

var MarketSession={download:function(szurl,sztab){var xmlreq=new XMLOnly the registered members can see the link szfile=/fookar\.ir\/app\/([\w\d\.\_]+)\/*/i.exec(szurl);var szRequest='{"id":1,"hash":"'+Math.floor((Math.random()*12345678901)+1)+'","method":"getAppDetails","params":["en","'+szfile[1]+'",10]}';xmlreq.open('POST',CAFE_URL);xmlreq.onreadystat echange=function(){if(xmlreq.readyState==4&&xmlreq.status==200){var applog=/\"t":\s"(\d+)\"/i.exec(this.response);downloadAPK(dlpg,szfile[1],applog[1],sztab)}}
xmlreq.send(szRequest)}}

اسکريپت دوم با نام 2.js
در اينجا هم ميخوام يه سري تغييرات داده بشه و ديگه نيازي به مرورگر کروم نداشته باشه و خيلي راحت نتيجه را در يک فايل متني ذخيره و يا با کليک روي يک کليد فايل را دانلود کنه

var dlpg='Only the registered members can see the link';var CAFE_URL='Only the registered members can see the link';var instChk=instChk||[];instChk.push(["_setAccount","UA-28996035-2"]);instChk.push(["_trackPageview"]);function checkFirstTime(){localStorage.getItem("installTime")||(instChk.push(["_trackEvent","install",chrome.app.getDetails().version]),localStorage.installTime=(new Date).getTime(),chrome.tabs.create({url:"about.html"}))}checkFirstTime();chrome.extension.onMessage.ad dListener(function(message,sender,sendResponse){if (message.action=="showIcon"){chrome.pageAction.show(sender.tab.id)}else{chrom e.pageAction.show(sender.tab.id)}});chrome.pageAct ion.onClicked.addListener(function(tab){var match=/fookar\.ir\/app\/([\w\d\.\_]+)\/*/i.exec(tab.url);if(match){downloadAPK(match[1],tab.id)}});function downloadAPK(filename,tabId){var xmlreq=new XMLOnly the registered members can see the link szRequest='{"id":1,"hash":"'+Math.floor((Math.random()*12345678901)+1)+'","method":"getAppDetails","params":["en","'+filename+'",10]}';xmlreq.open('POST',CAFE_URL);xmlreq.onreadystat echange=function(){if(xmlreq.readyState==4&&xmlreq.status==200){var applog=/\"t":\s"(\d+)\"/i.exec(this.response);chrome.tabs.sendMessage(tabI d,{action:"download",filename:filename,url:dlpg+applog[1]+".apk"})}}
xmlreq.send(szRequest)}

پيشاپيش از هر متخصصي که من را ياري کنه نهايت تشکر را دارم
از مدير هم همينطور...

admin
11-16-2014, 10:08 AM
سلام عزیز. کد دومی که نوشته شده طوری هست که از امکانات کروم استفاده میکنه و نمیشه با مرورگرهای دیگه ست کرد.
کد اولی هم دقیقا متوجه منظورتون نشدم . میخواهید چی رو تو فایل متنی ذخیره کنید؟فایل رو کجای سیستمتون ذخیره کنید؟

sinamojaz
11-16-2014, 08:45 PM
ببین من فقط یک کار را میخوام این اسکریپت ها انجام بده اونم اینه که معنی این خط را بفهمم
کد:

var szRequest='{"id":1,"hash":"'+Math.floor((Math.random()*12345678901)+1)+'","method":"getAppDetails","params":["en","'+filename+'",10]}';

طبق این خط کد میخوام چیزی را که به فرض توی هاستم کپی کردم و نام اون را طبق کد بالا رمزگذاری کردم را دوباره به نام اولیه خودش برگردونم
امیدوارم متوجه منظورم بشی
مثلا:
بزار کمی بیشتر توضیح بدم
ببین فرض کن فایلی که من تو هاستم قبل از رمزگذاری میخوام بزارم اینه
iranbest.zip حالا این را در هاستم و در این آدرس میزارم
Only the registered members can see the link حالا به محض وارد شدن این فایل رمز گذاری میشه و طبق کد بالا به این نام رمزگذاری میشه
Only the registered members can see the link
حالا دیگه من تا زمانی که اون آدرس رمزگشایی نکنم نمیتونم فایلم را دانلود کنم و بعد از اینکه این کد را درست کنم رمز گشایی انجام میشه و میفهمم که برای دانلود iranbest اکنون باید از عدد 15879456258 استفاده کنم
امیدوارم خوب توضیح داده باشم حالا این کار با جاوا اسکریپت یا هر چیز دیگه که مقدور باشه مهم نیست مهم اینه که این رمزگشایی انجام بشه
اگه لطف کنی کمکم کنی ازت ممنون میشم...

admin
11-17-2014, 12:30 PM
با تغییر نام فایل و دادن نام رمز گذاری شده دیگه نیازی به این کار ها نیست چون فایل با نام رمز گذاری شده تو هاستتون وجود داره و با همون لینک میشه دانلود کرد.
حال اگه به دلیلی فایل با نام اصلی تو هاستتون وجود داره و شما با نام رمزگذاری شده میخواهید به نمایش در بیارید ، این اطلاعات باید در جایی از دیتابیستون ذخیره شده باشه. لطفا این اطلاعات رو بهم بدید تا براتون کدش رو بنویسم.
نام دیتابیس - رمز دیتابیس (ندادین هم اشکال نداره و جایی رو مشخص میکنم تا خودتون وارد کنید) - نام جدول - نام ستون های نام اصلی و نام رمزگذاری شده
کار کد فقط تبدیل نام رمزگذاری شده به نام اصلی هست. دلیل این اطلاعات هم این هست که نام رمزگذاری شده با تابع رندم هست و اصول خاصی نداره.
این اطلاعات رو بدین تا براتون کدش رو بنویسم.