PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل

arezu
09-09-2014, 11:03 AM
سلام.
من تصمیم گرفتم یکی از وبلاگ هامو تبدیل به وب سایت کنم.
و یک دامنه آی ار تهیه کردم و مدتی وبلاگم رو که در میهن بلاگ بود به این دامنه متصل کردم.
تا اینجا هیچ مشکلی نیست.
مشکل از زمانی ایجاد شد که من تصمیم گرفتم دامنه را از وبلاگ حذف کنم و به یک هاست انتقال بدم.دامنه را از وبلاگ حذف و نام سرورهای دامنه را تغییر دادم.
الان 5 روز میشه که نام سرورهای دامنه را تغییر دادم.تا روز چهارم که هیچ اتفاقی نمیوفتادو دامنه هنوز به میهن بلاگ متصل بودو صفحه(ممکن است آدرس وبلاگ اشتباه باشد و یا وبلاگ پیش از این حذف شده باشد )می آمد.
بعد از چهار روز نام سرورهای دامنه تغییر کرد ولی به مدت دو یا سه ساعت ولی در همین زمان هم هر چند دقیقه یک بار مجددا به میهن بلاگ متصل میشد.
تا اینکه کلا باز برگشت به میهن بلاگ.و الان باز یک روزه که به میهن بلاگ برگشته.
با هاستینگ خودم که تماس میگیرم اعلام میکنند دی ان اس ست شده و مشکلی از طرف آن ها نیست.
با جستجویی هم که در اینترنت داشتم.فکر کنم سیستم میهن بلاگ مشکل ساز باشه کلا.
اگه میشه راهنمائیم کنین.
مرسی

admin
09-09-2014, 12:52 PM
لطفا آدرس سایت خودتون + دی ان اس های هاست خودتون رو بگین تا چک کنم دی ان اس ها ست شدند یا نه

arezu
09-09-2014, 02:03 PM
با بررسی هایی که خودم و هاستینگم انجام دادیم دی ان اس هادر تاریخ 4 روز پیش ست شدند و فعال هستند.ایرنیک هم با ارسال ایمیل این رو تایید کرد.
متوجه مشکل شدیم.
مشکل در isp اینترنت من هست.
سرویس دهنده اینترنت من متاسفانه هنوز کش رو اپدیت نکرده.
میشه این کار رو خودم انجام بدم یا نه؟

admin
09-09-2014, 03:14 PM
دکمه های ctrl+f5 رو بزنید. کش مرورگرتون پاک میشه و اطلاعات جدیدی از سایت رو براتون به نمایش در میاره. چک کنید و ببینید با این کار مشکلتون حل میشه؟

arezu
09-09-2014, 03:20 PM
ن نشد متاسفانه

admin
09-09-2014, 03:25 PM
1.از دکمه رفرش مرورگر استفاده کنید.
2.از دکمه f5 استفاده کنید.
3.از دکمه های ctrl+f5استفاده کنید.
4. از قسمت تنظیمات مرورگر ، کش مرورگر رو پاک کنید.

توسط یکی از این چهار روش میتونید کش انواع مرورگر خودتون رو پاک کنید.

arezu
09-09-2014, 03:29 PM
ن حل نشد.
مشکل از isp اینترنتمه نه از سیستمم

admin
09-09-2014, 06:46 PM
با این کار ها کش مرورگرتون پاک میشه (درخواست دریافت اطلاعات مجدد میکنه) و نباید مشکل دیگه ای داشته باشید.