PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینک دانلود فایل از گوگل درایو

hassanemkani
09-07-2014, 02:27 PM
باسلام!
من الان اکثر فایل هایی که تو سایتم قرار میدم ( برنامه های اندرویدی) توی اونجا آپلود میکنم و لینک دانلود از اونجا قرار میدم اما نمیدونم چرا لینک دانلودی که قرار میدم فقط برای چند ساعت فعاله و بعدا کار نمیکنه... لطفا اگر اطلاعات دارید بهم توضیح بدید که چجوری لینک دانلود مستقیم از گوگل پلی قرار بدم که منسوخ نشه!!!

admin
09-07-2014, 02:35 PM
فایل ها رو از گوگل درایو دانلود میکنید یا این که لینکی که از خود گوگل پلی گرفتید رو مستقیم در داخل سایت قرار میدهید؟

hassanemkani
09-07-2014, 02:37 PM
همون کار رو میکنم اما بعد از مدتی میخوام چک کنم ببینم دانلود میشه یا نه ، دانلود نمیشه

admin
09-07-2014, 02:43 PM
دقیقا کدوم کار رو؟ لینک مستقیم دانلود از گوگل پلی رو میگیرین؟

hassanemkani
09-07-2014, 02:53 PM
نه نه
من از گوگل درایو فایل رو دانلود میکنم!!! بعد روی فایل دانلود کلیک راست میکنم Copy Download Link رو میزنم و قرار میدم تو پست
اما بازم بعد از مدت کمی از بین میره!

admin
09-08-2014, 01:47 PM
این کار شما اشتباه هست.
شما باید روی فایلی که آپلود کردین کلیک کنید و یه پیشنمایش از اون فایل داده میشه.
حالا بر روی دکمه بازکردن که در تولبار بالای سایت نمایش داده میشود کلیک کنید و این لینک رو به اشتراک بگذارید. نه این که کلیک راست کنید و یه لینک مستقیم ازش بگیرین.