PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کپی کردن متن در گوگل کروم

hassanemkani
09-06-2014, 03:34 PM
با سلام دوباره...آقا من هر مشکلی داشتم و تو پی سی دی ال مطرح کردم حل شده :D اینم حل شه خیلی کمک میشه به من!

نمیدونم دقت کردید یا نه وقتی با مرورگر کروممتنی رو کپی میکنیم خیلی بد میشه و بکگراند اون سایتی که ازش متن رو کپی کردیم هم میاد ;) میخوام بدونم افزونه ای یا چیز دیگه ای هست که این مشکل رو بتونیم حل کنیم؟؟؟
فقط استفاده از نوت پد رو پیشنهاد ندید که خیلی وقت گیره ( یه بار کپی کنیم تو note pad بعدش اونجایی که میخوایم استفاده کنیم) این یکمی وقت گیره میخوام اگه بشه طوری باشه که مثل موزیلا بعد از کپی کردنم فقط متن بیاد بکگراند و.. نیاد

admin
09-06-2014, 10:22 PM
کروم در کپی کردن مشکل داره. ولی برخی کپی ها یک سری کد مثل لینک دادن. رنگ داشتن و ... دارند که با نت پد برطرف میشند.
ولی با این پلاگین که میخوام بهتون معرفی کنم میتونید خیلی راحت بدون استفاده از نوت پد و فقط با سلکت کردن متن اون رو داخل کلیپ برد کامپیوتر خودتون ذخیره کنید.
برای نصب این پلاگین در گوگل کروم بر روی این لینک (Only the registered members can see the link) کلیک کنید. (توجه : به گمونم با کشور ایران مشکل داره که با فیلتر شکن صفحه رو راحت باز میکنه.)

hassanemkani
09-07-2014, 12:41 AM
آقا ایول دم شما گرم ... خیلی خیلی ممنون