PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسی به آخرین مطالب یک سایت

hassanemkani
09-05-2014, 01:39 AM
باسلام!
دوستان من احتیاج به یک روش یا نرم افزار یا ادرس ار اس اس سایت گوگل پلی دارم و خیلی خیلی نیاز دارم شدید...
اگه میشه ادرس فید سایت گوگل پلی یا نرم افزاری چیزی معرفی کنید که بشه با اون به جدیدترین مطالب گوگل پلی دسترسی داشت و از اونا استفاده کرد :confused: هر چقدر گشتم چیزی پیدا نکردم آموزش های انگلیسی سایت های ارجی هم به دردم نخورد و سر در نیاوردم ممنون میشم اگه برام پیدا کنید!:confused:

ادرس سایت گوگل پلی ( البته فیلتره):
Only the registered members can see the link

admin
09-05-2014, 01:32 PM
تو پنل خود سایتش لینک داره برای جدید ترین بازی های آپلود شده و جدید ترین برنامه های آپلود شده. میتونید از اونجا ها استفاده کنید.
آخرین بازی های آپلود شده : اینجا کلیک کنید (Only the registered members can see the link)
آخرین برنامه های آپلود شده : اینجا کلیک کنید (Only the registered members can see the link wAFopCiNwcm9tb3Rpb25fMzAwMDc5Ml9uZXdfcmVsZWFzZXNfY XBwcxAHGAM%3D:S:ANO1ljL2t6Y&c=apps)
اگه بازم سوالی بود در خدمتم.

hassanemkani
09-05-2014, 01:56 PM
اونا رو که خود منم میبینیم :|
اونجا فقط بهترین های جدید رو میاره نه همه جدیدترین ها رو!!! تازه اونم چند تا فقط

میخوام اگه بشه هر وقت پست میزارن بتونم دسترسی داشته باشم و بدونم که اینو کی گذاشتن (البته اینو توی مطالب هم میشه دید) یعنی طوری باشه که زود بفهمم پست گذاشتن!

admin
09-05-2014, 02:25 PM
خود سایت که داره یه چیز دیگه میگه .
new+updated app
new+updated game
تو هیچ کدومشم کلمه top نیاورده. اینا جدید ترین برنامه هایی هستند که در داخل سایت ارسال شده یا آپدیت شده

hassanemkani
09-06-2014, 03:24 PM
داداش اینجا فقط جدیدترین های Developer ( توسعه دهنده) های برترش مثل Rovio و... رو میاره مثلااگه یه ایرانی یه برنامه بزاره اصلا اینجا نمیارتش!! تازه روزانه خیلی برنامه میزارن این سایت ولی اینجا چند روز یه بار یکی اضافه میشه!