PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كسب درآمد ماهانه نزديك 500 دلار با سايت propellerads

rezatak6
08-15-2014, 11:27 PM
سلام دوستان ثبت نام در سایت propellerads یا همون go.ad2up.com که کسب درامد به صورت افلایت cpm هستش ازاد شده و خود سایت نیز از فیلتر در اومده
این سایت زمانی فیلتر بود و ضمنا هر سایتی رو نمیپزیرفت
شما در این سایت با ارسال ترافیک به بنر ها و لینک هایی که به شما میدن پول میگیرید
این سایت بازدهی بسیار بالایی داره نسبت به IP و ورودی گوگل شما
مثلا این بنر که برای سایت های دانلود و یا وارز میتونه منبع درامد مناسبی باشه
Only the registered members can see the link
اول از همه از این لینک برید توی سایت و ثبت نام کنید : لیـــــــنک (Only the registered members can see the link)
در هنگام ثبت نام باید گزینه publisher رو تیک بزنین سپس براتون یه ایمیل میاد حاوی قوانین و مقررات شرکت که باید تاییدش کنید
و بعد یوزر و پسورد براتون ایمیل میشه
سپس با ورود به سایت با پنلی شبیه پنل زیر مواجه میشید

برای ثبت سایتتون باید به بخش site برید
و سپس با تصویر زیر روبرو میشید

برای ثبت سایت گزینه add new site رو میزنید و بعد به شما این صفحه رو نشون میده که باید سایتتون رو verify کنید که دو گزینه هستش و بهترین گزینه استفاده از فایل هستش
بعد از این مرحله شما نحوه تبلیغات رو انتخاب میکنید که انواع زیادی داره از جمله بنری و مستقیم و برای موبایل که یکی رو انتخاب میکنین و کد رو میگیرید و میزارید توی سایت و درامد زایی شروع میشه
من شخصا پلان direct رو پیشنهاد میکنم چون لینک مستقیم میده که شما هر کاری دوست داشتید باهاش انجام بدید و از هر نوعی خواستید روش ترافیک بفرستید

پرداخت به :

Payoneer (available for all the countries) , Webmoney (Z, R, E), Epayments, Wire, Qiwi, EPESE, Yandex Money. The minimum payout for Wire is 500$. For all other systems is 100$.
PayPal is not available for now.
لينك ثبت نام در سايت (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

rezatak6
08-15-2014, 11:31 PM
آموزش بردشات درآمد از اين سايت
راه هاي زيادي براي برداشت از propellerads وجود داره ولي من در اين پست آسان ترين و مطمئن ترين راهشو مي گم تا با هيچ مشكلي مواجح نشين و بتونين راحت پولتون رو ازش دريافت كنين.

براي دريافت درآمد از اين سايت ابتدا در سايت پيمنت بيست و چهار ثبت نام كنيد و ازشون بخواين كه ايميل پي پالشون رو بهتون بدن سپس وارد كنترل پنل خود در سايت بشين سپس مثل تصوير زير روي my profile در سمت چپ كليك كنيد
و گزينه paypal رو انتخاب كنيد و آدرس ايميل سايت پيمنت بيست و چهار رو وارد كنيد و ok رو بزنيد و منتظر بمونيد تا واريز كنند.

معمولا اول هر ماه ميلادي واريز ميكنن براي اينكه بدونيد واريز كردن يا نه در قسمت كنتذل پنل و در سمت چپ روي گزينه payments*كليك كنيد اگه نوشته بود you have no payment واريزي انجام نشده در غير اينصورت درآمدتون رو واريز كردن.

بعد از اينكه ئرآمئتون رو واريز كردن بريد به سايت پيمنت بيست و چهار و بهشون پيام بدين كه واريز كردن و شماره حساب يا شماره كارتتون رو بهشون بدين تا به حسابتون وجه تومانيش رو واريز كنن.
آدرس سايت پيمنت 24:
با تشكر

rezatak6
08-16-2014, 03:35 PM
اين هم يك نمونه برداشتي من البته بازديد وب من روزانه فقط 100 نفر هستش
تصوير زير برداشتي به دلار را نشان مي دهد.كه به حساب وبماني واريز شده.
تصوير زير برداشتي به تومان را نشان مي دهد.كه به حساب ايراني واريز شده.

mamalei
08-16-2014, 08:25 PM
سلام. من توی سایت Only the registered members can see the link ثبت نام کردم.

من ترافیک سایتم بالاست و الکسام زیر 500 هست. کدهای پاپ آپ + لینک مستفیم + بنر هم گذاشتم توی سایت

ولی الان حدود 2 ساعته که توی Dashboard هیچ در آمدی منظور نشده و $0.00 هست

نمودار هم دست نخورده !!!

در صورتی که سایتم Verify شده و جلوش نوشته Approved

واسه اطمینان خودم از توی سایتم روی بنر هاش کلیک کردم + اینکه پاپ آپ هم باز شد.

اما تمام کلیک هارو توی Dashboard زده 0 !!!!

محاسبه نمیکنه اصلا !!!

لطفا پاسخ بدید با تشکر

admin
08-17-2014, 12:28 PM
شما نحوه قرار دادن کدتون به چه گونه ای بود؟ لینک دایرکت گرفتین؟ به چه صورتی ازش استفاده کردین؟

rezatak6
08-17-2014, 01:18 PM
سلام. من توی سایت Only the registered members can see the link ثبت نام کردم.

من ترافیک سایتم بالاست و الکسام زیر 500 هست. کدهای پاپ آپ + لینک مستفیم + بنر هم گذاشتم توی سایت

ولی الان حدود 2 ساعته که توی Dashboard هیچ در آمدی منظور نشده و $0.00 هست

نمودار هم دست نخورده !!!

در صورتی که سایتم Verify شده و جلوش نوشته Approved

واسه اطمینان خودم از توی سایتم روی بنر هاش کلیک کردم + اینکه پاپ آپ هم باز شد.

اما تمام کلیک هارو توی Dashboard زده 0 !!!!

محاسبه نمیکنه اصلا !!!

لطفا پاسخ بدید با تشکر
دوست عزيز درآمدها ها پس از 24 يا 48 ساعت بررسي تو پنل ثبت ميشه.
باتشكر

rezatak6
08-17-2014, 01:19 PM
شما نحوه قرار دادن کدتون به چه گونه ای بود؟ لینک دایرکت گرفتین؟ به چه صورتی ازش استفاده کردین؟

من از سه مورد دايركت و بنر اسلايدي و پاپ اپش استفاده مي كنم.

lichard
08-19-2014, 04:45 PM
سلام دوستان ثبت نام در سایت propellerads یا همون go.ad2up.com که کسب درامد به صورت افلایت cpm هستش ازاد شده و خود سایت نیز از فیلتر در اومده
این سایت زمانی فیلتر بود و ضمنا هر سایتی رو نمیپزیرفت
شما در این سایت با ارسال ترافیک به بنر ها و لینک هایی که به شما میدن پول میگیرید
این سایت بازدهی بسیار بالایی داره نسبت به IP و ورودی گوگل شما
مثلا این بنر که برای سایت های دانلود و یا وارز میتونه منبع درامد مناسبی باشه
اول از همه از این لینک برید توی سایت و ثبت نام کنید : لیـــــــنک (Only the registered members can see the link)
در هنگام ثبت نام باید گزینه publisher رو تیک بزنین سپس براتون یه ایمیل میاد حاوی قوانین و مقررات شرکت که باید تاییدش کنید
و بعد یوزر و پسورد براتون ایمیل میشه
سپس با ورود به سایت با پنلی شبیه پنل زیر مواجه میشید

برای ثبت سایتتون باید به بخش site برید
و سپس با تصویر زیر روبرو میشید

برای ثبت سایت گزینه add new site رو میزنید و بعد به شما این صفحه رو نشون میده که باید سایتتون رو verify کنید که دو گزینه هستش و بهترین گزینه استفاده از فایل هستش
بعد از این مرحله شما نحوه تبلیغات رو انتخاب میکنید که انواع زیادی داره از جمله بنری و مستقیم و برای موبایل که یکی رو انتخاب میکنین و کد رو میگیرید و میزارید توی سایت و درامد زایی شروع میشه
من شخصا پلان direct رو پیشنهاد میکنم چون لینک مستقیم میده که شما هر کاری دوست داشتید باهاش انجام بدید و از هر نوعی خواستید روش ترافیک بفرستید

پرداخت به :

Payoneer (available for all the countries) , Webmoney (Z, R, E), Epayments, Wire, Qiwi, EPESE, Yandex Money. The minimum payout for Wire is 500$. For all other systems is 100$.
PayPal is not available for now.
لينك ثبت نام در سايت (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

میدونستید این یک ویروسه که دارید پخش میکنید ؟ ...
توی گوگل میتونید در بارش بیشتر بخوانید

mamalei
08-19-2014, 06:13 PM
تشکر از پاسخ همه

ویروس بودنش مهم نیست.

مهم اینه که درآمد داشته باشیم

rezatak6
08-19-2014, 08:44 PM
میدونستید این یک ویروسه که دارید پخش میکنید ؟ ...
توی گوگل میتونید در بارش بیشتر بخوانید

اي بابا من بايد اينو همه جا توضيح بدم؟؟؟ :mad:
اين سايت پخش كننده ويروس نيست به دو دليل:
1-اين سايت فقط نرم افزار ilivid رو تو تبليغاتش نداره خيلي نرم افزاي هاي ديگه هم جزو تبليغاتشه كه ميتونيد تو لينك هاي تبليغاتي ببينيد حتي قبلا بوده كه يه ايراني نرم افزار فارسيش رو تو اين سايت تبليغ كرده.
2-اين ilivid كه انگار بيشتر از بقيه تو اين سايت تبليغ مي كنه ويروسي نيست يك نرم افزار دانلود منيجر بهتر از اينترنت دانلود منيجر خودمونه.
اين سايت قبل از نصب تو قوانينش نوشته كه اگه نصبش كنيد تو مرورگرتون يه سري تبليغاتي نشون داده ميشه.مشكل ما اينه كه انگليسي بلد نيستيم و فكر مكنيم بدون اطلاع اينكارو ميكنه.
درمورد دزدي اطلاعات هم كه جديدا شايعه شده بايد بگم كه همه دانلود منيجر ها به اطلاعات كاربراشون دسترسي دارن مثلا همين اينترنت دانلود منيجر خودمون فكر مي كنيد كه نميتونه اطلاعات كاربراشو بدزده؟ در اشتباهيد اونم ميتونه بدزده.

rezatak6
08-19-2014, 08:47 PM
تشکر از پاسخ همه

ویروس بودنش مهم نیست.

مهم اینه که درآمد داشته باشیم

دوست عزيز درسته كه اين سايت ويروسي نيستش تاكيد ميكنم تو پست قبلي توضيح دادم ويروسي نيستش ولي اگه يه روزي يه سايتي ديديد ويروسيه ولي پول خوبي ميده ازش استفاده نكنيد لطفا , چون دوست ندارم آبروي وبمستر با اين چيزا بره.

tikplus
08-20-2014, 03:07 PM
با سلام.
وقتی این پست رو دیدم تصمیم گرفتم بیام توی این تالار عضو شم و این متن رو بنویسم که یکی از دوستام توی یک تالار دیگه نوشته بود.

حتما شما هم این روزها در سایت های مطرح ایرانی دکمه های سبز دانلود رو می بینید که لینک اونها هم اکثرا به آدرس “Only the registered members can see the link” می باشد. ولی اگر چک کنید خود سایت ad2up وجود خارجی ندارد! از همینجا به ماجرا مشکوک شدم و پیگیر اطلاعات هاست و دامین آن شدم و به سایت iLivid رسیدم! چیزی که روزهای قبل خیلی مشاهده کرده بودم یادم افتاد.
در کامپیوترهایی که به اینترنت وصل بودند جدیدا اونها رو چک می کردم یک دانلود منیجر جدید در اونها دیده بودم با نام iLivid Free Download Manager که کلا از ریشه کارش مشکوک بود و دیتای ارسال و دریافت اون بدون دانلود کردن هم به من ثابت کرد این نرم افزار ویروس هست و درحال دزدی اطلاعات هست. وقتی کامپیوترهای زیادی رو به همین منوال چک کردم دیدم اکثر آنها به این ویروس گرفتار شدند و کاربران اونها هم از وقتی این رو نصب کردند حس می کنند سرعت اینترنت آنها کم شده و صفحه اول تمامی مرورگرهای آنها به سایت ناشناسی لینک شده و در صورتی هم که از اینترنت استفاده نمی کنند خودبه خود سایت هایی باز می شود که اکثر آنها فیلتر هست!

بله این دکمه های سبز که در سایت های ایرانی مشاهده می کنید وقتی کلیک کنید این دانلود منیجر نصب می شود و سیستم شما را به راحتی آلوده می کند و اطلاعات شما را می دزدد. ولی چرا سایت های ایرانی آن را در مطالب خود می گذراند؟ دلیل این را هم دیشب بعد از کمی جستجو فهمیدم سازنده این ویروس در سیستمی از وب مسترها می خواهد تا با گذاشتن لینک دانلود آن در سایت های خود در قبال هریک نصب این نرم افزار 1.25 دلار به آنها به پردازد و واقعا هم این کار را انجام می دهد و از آنجایی که دلار عزیز درایران ما گران هست هر نصب نرم افزار با چنج شدن به پول ما 3750 تومان به حساب آنها می رود و اگر خود صاحب سایت حساب بین المللی داشته باشد که هیچ ولی باسیستم های چنج ارزی و حساب مجازی که جدیدا راه افتاده و با پورستانت برای شما کار می کنند کم کم از این 3750 تومان 3500 تومان به جیب مبارک سایت های ایرانی می رود که از هر تبلیغات خودی بهتر هست. ولی واقعا خود آنها خبر ندارند درحال منتشر کردن چه ویروسی هستند؟ از شما کامپیوتر دوستان خواستار این هستم که در هر سایت ایرانی این مورد را مشاهده کردید در اولین فرصت در نظرات آن اطلاع دهید شاید صاحب سایت از ویروس بودن این نرم افزار خبری ندارد. در آخر این نرم افزار که 1.25 دلار هزینه کرده برای نصب بودن از جیب خودش چیزی نداده! این سایت هایی که بعد از نصب برای کاربر به صورت خودکار باز شده قسمتی از هزینه ها را از این راه در می آورد و با اطلاعاتی که از سایت هایی که شما درحال مشاهده آن بودید را برای سازمان های مربوطه خود با هزینه های گران می فروشد و در کل کلی سود می کند! برای اثبات ویروس بودن این نرم افزار می توانید لینک های زیر را مطالعه کنید که همگی مرجع می باشند:
About.com

MalwareTips.com

2-SpyWare.com

و سایت های دیگر…

همچنین این ویروس DNS سیستم را نیز عوض می کند و شما نمی توانید هر سایتی را مشاهده کنید و اطلاعات ارسالی و دریافتی شما دقیقا از درگاه iLivid می گذرد! یعنی دزدی اطلاعات در روز روشن!!

در صورتی که اطلاعات بیشتری پیدا کردم در اختیارتون میذارم.

rezatak6
08-25-2014, 02:53 PM
با سلام.
وقتی این پست رو دیدم تصمیم گرفتم بیام توی این تالار عضو شم و این متن رو بنویسم که یکی از دوستام توی یک تالار دیگه نوشته بود.

حتما شما هم این روزها در سایت های مطرح ایرانی دکمه های سبز دانلود رو می بینید که لینک اونها هم اکثرا به آدرس “Only the registered members can see the link” می باشد. ولی اگر چک کنید خود سایت ad2up وجود خارجی ندارد! از همینجا به ماجرا مشکوک شدم و پیگیر اطلاعات هاست و دامین آن شدم و به سایت iLivid رسیدم! چیزی که روزهای قبل خیلی مشاهده کرده بودم یادم افتاد.
در کامپیوترهایی که به اینترنت وصل بودند جدیدا اونها رو چک می کردم یک دانلود منیجر جدید در اونها دیده بودم با نام iLivid Free Download Manager که کلا از ریشه کارش مشکوک بود و دیتای ارسال و دریافت اون بدون دانلود کردن هم به من ثابت کرد این نرم افزار ویروس هست و درحال دزدی اطلاعات هست. وقتی کامپیوترهای زیادی رو به همین منوال چک کردم دیدم اکثر آنها به این ویروس گرفتار شدند و کاربران اونها هم از وقتی این رو نصب کردند حس می کنند سرعت اینترنت آنها کم شده و صفحه اول تمامی مرورگرهای آنها به سایت ناشناسی لینک شده و در صورتی هم که از اینترنت استفاده نمی کنند خودبه خود سایت هایی باز می شود که اکثر آنها فیلتر هست!

بله این دکمه های سبز که در سایت های ایرانی مشاهده می کنید وقتی کلیک کنید این دانلود منیجر نصب می شود و سیستم شما را به راحتی آلوده می کند و اطلاعات شما را می دزدد. ولی چرا سایت های ایرانی آن را در مطالب خود می گذراند؟ دلیل این را هم دیشب بعد از کمی جستجو فهمیدم سازنده این ویروس در سیستمی از وب مسترها می خواهد تا با گذاشتن لینک دانلود آن در سایت های خود در قبال هریک نصب این نرم افزار 1.25 دلار به آنها به پردازد و واقعا هم این کار را انجام می دهد و از آنجایی که دلار عزیز درایران ما گران هست هر نصب نرم افزار با چنج شدن به پول ما 3750 تومان به حساب آنها می رود و اگر خود صاحب سایت حساب بین المللی داشته باشد که هیچ ولی باسیستم های چنج ارزی و حساب مجازی که جدیدا راه افتاده و با پورستانت برای شما کار می کنند کم کم از این 3750 تومان 3500 تومان به جیب مبارک سایت های ایرانی می رود که از هر تبلیغات خودی بهتر هست. ولی واقعا خود آنها خبر ندارند درحال منتشر کردن چه ویروسی هستند؟ از شما کامپیوتر دوستان خواستار این هستم که در هر سایت ایرانی این مورد را مشاهده کردید در اولین فرصت در نظرات آن اطلاع دهید شاید صاحب سایت از ویروس بودن این نرم افزار خبری ندارد. در آخر این نرم افزار که 1.25 دلار هزینه کرده برای نصب بودن از جیب خودش چیزی نداده! این سایت هایی که بعد از نصب برای کاربر به صورت خودکار باز شده قسمتی از هزینه ها را از این راه در می آورد و با اطلاعاتی که از سایت هایی که شما درحال مشاهده آن بودید را برای سازمان های مربوطه خود با هزینه های گران می فروشد و در کل کلی سود می کند! برای اثبات ویروس بودن این نرم افزار می توانید لینک های زیر را مطالعه کنید که همگی مرجع می باشند:
About.com

MalwareTips.com

2-SpyWare.com

و سایت های دیگر…

همچنین این ویروس DNS سیستم را نیز عوض می کند و شما نمی توانید هر سایتی را مشاهده کنید و اطلاعات ارسالی و دریافتی شما دقیقا از درگاه iLivid می گذرد! یعنی دزدی اطلاعات در روز روشن!!

در صورتی که اطلاعات بیشتری پیدا کردم در اختیارتون میذارم.
كاش پاسخي كه از قبل به اين موضوع دادم رو بخونيد ما ايرانيا عقلمون به چشممونه و اين هر روز بد تر و مارو بدبين تر ميكنه.
راستي در مورد دزدي اطلاعات بايد بگم شما فكر ميكني دانلود منيجر سرعت دانلود رو چه جوري زياد ميكنه؟همه دانلود منيجر ها اطلاعات شخصي كاربراشون رو در دسترس خودشون دارن.
اين سايت پخش كننده ويروس نيست به دو دليل:
1-اين سايت فقط نرم افزار ilivid رو تو تبليغاتش نداره خيلي نرم افزاي هاي ديگه هم جزو تبليغاتشه كه ميتونيد تو لينك هاي تبليغاتي ببينيد حتي قبلا بوده كه يه ايراني نرم افزار فارسيش رو تو اين سايت تبليغ كرده.
2-اين ilivid كه انگار بيشتر از بقيه تو اين سايت تبليغ مي كنه ويروسي نيست يك نرم افزار دانلود منيجر بهتر از اينترنت دانلود منيجر خودمونه.
اين سايت قبل از نصب تو قوانينش نوشته كه اگه نصبش كنيد تو مرورگرتون يه سري تبليغاتي نشون داده ميشه.مشكل ما اينه كه انگليسي بلد نيستيم و فكر مكنيم بدون اطلاع اينكارو ميكنه.
درمورد دزدي اطلاعات هم كه جديدا شايعه شده بايد بگم كه همه دانلود منيجر ها به اطلاعات كاربراشون دسترسي دارن مثلا همين اينترنت دانلود منيجر خودمون فكر مي كنيد كه نميتونه اطلاعات كاربراشو بدزده؟ در اشتباهيد اونم ميتونه بدزده.

rezatak6
09-23-2014, 07:15 PM
با اجازه
up

aminhezar
10-30-2015, 04:10 PM
سلام
بنده توی سایت پروپالر عضو شدم , ولی در آمدم به زور به روزی 1 دلار میرسید
توی سایتهای دیگه دیدم که تبلیغ popunder رو بصورت 120 تا کد گذاشتن ، منم همین کار رو کردم
الان درامدم 10 برابر شده یعنی نزدیک 10 دلار در روز
میخوتم بدونم آیا این روش قانونیه یا نه ؟
اگه قانونیه تا چند تا کد میشه گذاشت ؟
و اگه غیر قانونیه اصلا چرا سایت پرو پالر به این راحتی به کاربرا اجازه میده که چند تا کد بذارن توی وبسایتشون
خیلی راحت میتونه جلوی این کار رو بگیره
ممنون میشم به سوالاتم جواب بدین

rezatak6
11-05-2015, 11:55 AM
سلام
بنده توی سایت پروپالر عضو شدم , ولی در آمدم به زور به روزی 1 دلار میرسید
توی سایتهای دیگه دیدم که تبلیغ popunder رو بصورت 120 تا کد گذاشتن ، منم همین کار رو کردم
الان درامدم 10 برابر شده یعنی نزدیک 10 دلار در روز
میخوتم بدونم آیا این روش قانونیه یا نه ؟
اگه قانونیه تا چند تا کد میشه گذاشت ؟
و اگه غیر قانونیه اصلا چرا سایت پرو پالر به این راحتی به کاربرا اجازه میده که چند تا کد بذارن توی وبسایتشون
خیلی راحت میتونه جلوی این کار رو بگیره
ممنون میشم به سوالاتم جواب بدین

محدودیتی تو تعداد تبلیغات ندارن.
Film021 Poster (Only the registered members can see the link)