PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی قالب (( بیش از 50 هزار تومان می تونم بدم ))

SabaGame
07-03-2014, 05:59 PM
با سلام به پی سی دی الی ها
هومن جون می خواستم برام قالب طراحی کنی
می خوام قالبم گرافیکی باشه یعنی گرافیکو رد کنی
ببین بازم می گم گرافیکو رد کرده باشی دیگه من فقط به تو اعتماد دارم چون یکی از دوستام تورو بم معرفی کرده
پس چی شد گرافیک در حد تیم ملی
اسم سایت من صبا گیم هست و در باره بازی های کامپیوتری و اندروید و نرم افزار و نقد بازی من دامنه رو تهییه کردم
راستی قالب برای رزبلاگ باشه بعد هم می خوام قالب اختصاصی باشه کاملا برای وبلاگ خودم البته اسم سایت خودتو می تونی تو فوتر بنویسی ولی جوری که قالب بهم نخوره
بعد اینکه برام مهم نیست چغدر طول می کشه پس نهایت تلاشتو بکن من تغرییبا 1 سال وقت دارم پس تلاشتو بکن
می خوام قالب مطالبم کنار هم باشه بصورت جدولی عکس بلا یکم توضیحاتم پایین وقتی که موس روی عکس مطلب بره عکس نیمه شفاف بشه و دو گزینه نظرات و بازدید مطلب بیاد مثل سایت Only the registered members can see the link البته یکم دقت کن باز روی قسمت نظرات بره اون شکل یه تغییری می کنه.
البته نمی خوام قالبم شبیه اون باشه فقط بخش مطالب
می خوام قالبم بخش تبلیغات و تبلیغات متنی خیلی شیکی داشته باشه و گرافیکی
هدر و فوتر و هر چیز دیگرشو کاملا اختصاصی و گرافیکی طراحی کن
پس شد خیلی خوشگل باشه
می خوام قالبم 1 ستونه باشه و ستونش هر جا که صفحه میره اونم بره
و اینکه بخش آمار برای قالبم نزار خودت یه امار خوشگل و گرافیکی بزار که تعداد نظرات و تعدا مطالب و تعداد بازدید امروز و بازدید کننده امروز و تعداد بازدید دیروز و تعداد بازدید هفته و تهداد بازدید ماه و تعداد اعضا و تعداد بازدید فردا و تعداد افراد انلاین داخلش باشه
بعد اینکه مطالب تصادفی نباشه و شبیه همین سایت Only the registered members can see the link مطالب جدید و مطالب محبوب بزار البته گرافیکی تر یعنی کاملا اونطوری نه گرافیکی تر
بعد هم شبیه قالب سایت بالا منو سایت همیشه بالایه صفحه باشه و می خوام گرافیکی و خوشگل تر باشه و به دنبال صفحه بیاد
بازم می گم ستون قالبم شبیه سایت بالا نباشه یعنی نوع و تم فرق بکند
ورود کاربران یکم گرافیکی تر از سایت بلا باشه
و اینکه من از نوع خبر نامه سایت بالا خوشم میاد ولی تمی که می خوام نیست پس برام درستش کن
راستی اگه می تونی قالبمو سئو کن البته زیاد مهم نیست
و اینکه فوترم شبیه سایت بالا باشه و بجای امار اطلعات امار وبلاگمو بنویس من از فوترش خوشم اومد لطفا شبیه اون باشه
اون قسمت سامانه پیامکی سایت بلا همونطوری باشه ولی شمارشو بطونم خودم عوض کنم
قسمت نظرات سایتش همینطوری ولی یکم کوچیک تر و گرافیکی تر
راستی من 25 هزار تومان پولو می دم بعد کارت تمام شد بت بقیه پولو می دم پس چی شد گرافیکی و خوشگل و برای رز بلاگ باشه
من بیشتر از 50 تومان نمی تونم بدم البته قسطی هر ماه 75 هزار تومان می دم ولی اگه می خوای یجوری جور می کنم
راستی اول با فتوشاپ طرحتو بم نشون بده و اینکه عکس قالبمو فقط بفرست تو ایمیلم
اینم ایمیلم : SabaGame@Chmail.ir
پس چی شد گرافیک و خوشگل
ایکون هاشو هم می تونی از سایت بلا بگیری هم خودت طراحی کنی پس گفتم یه طرح با فتوشاپ برام بزن بفرست
اگه دیدم طراحیت خوب بود قالب انجمن و بنرامو و قالب شاپینگمو می دم خودت طراحی کنی

admin
07-03-2014, 06:25 PM
اوکی. این قالبو آماده میکنم و از طریق ایمیل بهتون خبر میدم.
فقط اونی که منو بهتون معرفی کرد کی بود؟ مشتری ساده تر نداشت؟:p

SabaGame
07-03-2014, 06:47 PM
هههه اسمش محمد امین بود مدیر و اسم سایتتونو معرفی کرد
لطفا طرحو بفرست که خوش اومد بعد کد نویسی کنی

admin
07-03-2014, 06:51 PM
باشه. طراحی شاید کمی طول بکشه!!! ولی به دستتون میرسونم.

SabaGame
07-03-2014, 06:57 PM
عیب نداره ولی تمام تلاشتو بکن خوب در بیاد

SabaGame
07-03-2014, 07:01 PM
راستی هومن جان اهل کدوم شهر واینکه می خواستم بدونم من می خوام html , java , css , php یاد بگیرم کسی رو تو گرگان سراغ داری با تشکر

SabaGame
07-03-2014, 07:04 PM
هومن ببخشید من زیاد سوال می کنم می خواستم بدونم قیمتش چغدر می شه

admin
07-03-2014, 08:39 PM
چشم. تلاشم رو میکنم تا خوب در بیاد.من اهل مازندران - محموداباد هستم. تو گرگان کسی رو سراغ ندارم تا بهت یاد بده. شرمنده. حالا اون قیمت رو باهات راه میام. (نمیزارم زحمت تایپ اولت از بین بره :p)

SabaGame
07-03-2014, 09:17 PM
و اینکه بنرم درست می کنی

SabaGame
07-03-2014, 09:20 PM
اگه درست می کنی چغدر ببینم پولم میرسه چون الکی تایپ نکنم:p:p

admin
07-03-2014, 09:36 PM
اره. بنر هم درست میکنم. با 10 تومن.
تو گوگل بزنی طراحی ارزان و با کیفیت سایتم اول میاد.
Only the registered members can see the link

SabaGame
07-03-2014, 09:38 PM
داخل قالبم یه جای مخصوص برای بخش اهنگ باشه می خوام جاش گرافیکی خوده بخش کنندش به تم قالبم هماهنگی داشته باشه و کلا خودت درست کنش و اختصاصی بدون لینک
مثلا یه جا پایین هدر سایت البته این مثاله و خدت هرجا که گذاشتی خوبه
با تشکر

SabaGame
07-03-2014, 09:52 PM
راستی نمی خواد سئو کنی
بزار همینطوری خوبه

admin
07-04-2014, 10:56 AM
چشم! حالا من طرح اولیه رو بهتون بدم. مورد پسند بود. بقیه کار ها رو میرسم.

SabaGame
07-04-2014, 03:27 PM
فقط یه قیمت تغریبی بگو تا من پولتو اماده کنم

SabaGame
07-04-2014, 03:27 PM
راستی ابزار هم درست می کنی

admin
07-04-2014, 04:32 PM
اره. ابزار هم درست میکنم.
قیمت تقریبی قالب هم 70 تومن هست. سوال دیگه ای داشتید، در خدمتم.

SabaGame
07-04-2014, 05:03 PM
بحث قیمت نیست دو برابر پولشو دارم کنسل کنید
ببخشید:rolleyes:

admin
07-04-2014, 05:06 PM
الان یعنی قالب رو براتون آماده نکنم؟

SabaGame
07-04-2014, 07:54 PM
نه !!:confused:

admin
07-04-2014, 07:57 PM
باشه. پس من چیزی که تا الان آماده کردم رو میدم خدمتتون(پاسخ خصوصی میکنم). البته چند قطعه عکس بیشتر نیست ولی شاید (احتمال 5%) به کارتون بیاد.

SabaGame
07-04-2014, 08:48 PM
ممنون خیلی خوب بود هر چغدر تا اینجا میشه بگین بدم
راستش سرمایه گذاران سایت پسرخالم و دوستم بودن که کنار کشیدن
برای همین نتونستم پول بدم البته خودم داشتم ولی پول تبلیغ نداشتم پس فاییده نداشت
از جایی که دامنه رو خریدم بشون گفتم و پولو پس دادن
امیدوارم ناراحت نشده باشید

راستی من خودم اول مهر سایت میزنم قالب انجمن بنر و لوگو و سئو و قالب سایتو و قالب گالریو غیرهرو می دم خودت طراحی کنی
تا اون موقع 400 هزار تومان دستم میاد
با تشکر

admin
07-04-2014, 09:52 PM
نه . مشکلی نیست. ایشالا سایت شما هم به سلامتی و به زودی راه می افته و بالا میاد.

SabaGame
07-04-2014, 10:02 PM
راستی شما چه کتاب هایی برای یادگیری زبان وب پیشنهاد می کنید

admin
07-04-2014, 10:43 PM
چه زبان تحت وب ، چه زبان تحت ویندوز ، هرگز کتاب پیشنهاد نمیکنم. چون کاربرد خیلی از تگ ها رو متوجه نمیشیم. همچنین خیلی تگ هایی که کاربرد هم نداره هم زود یاد میگیریم. اخرشم از برنامه نویسی زده میشیم.
به نظرم هر زبانی که میخواهی یاد بگیری ، یک سورس ازش بگیر و شروع کن به ویرایش کردنش و با هر تگی که مشکل داری ، برو داخل اینترنت بگرد و کاربردش رو پیدا کن.
سوالی هم داشتی یا داخل نت به جواب نرسیدی ، میتونی اینجا بگی تا اگه از دستم بر اومد ، کمکت کنم!!!