PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد css برای جلوه دادن به کلمات + درخواست

masiha
06-28-2014, 12:36 PM
کد سی اس اس لازم دارم برای جلوه دادن به کلمات خاص
الان فقط رنگی کردم به این صورت

#js_user_name_link_masiha a{
color: #ff0000;
background: yellow;
font-weight: bold;
font-family: arial;
}

نوع تغییر هم مهم نیست فقط میخام غیر معمول باشه تا به عنوان هدیه یا جایزه به کاربرانم بدم و نام کاربریشونو زیبا بکنم

admin
07-01-2014, 01:10 PM
سلام دوست عزیز. هر افکت و طرحی میشه بهش داد. ولی طرح ها باید از نظر مدیر سایت قشنگ باشه. در ضمن . طرح باید با مکان قرار گیریش هم همخوانی داشته باشه تا زیبا تر جلوه بده. البته یه تغییرات خیلی کوچیکی هم روش اعمال کردم که میتونی تو کد زیر ببینی.

font-family: b yekan;
background: url("Only the registered members can see the link") repeat scroll 0 0 rgba(0, 0, 0, 0);
}

در صورتی که مشکلی یا کمکی خواستید ، در همین تالار بیان کنید.

saber
07-01-2014, 10:40 PM
کد سی اس اس لازم دارم برای جلوه دادن به کلمات خاص
الان فقط رنگی کردم به این صورت

font-family: arial;
}

نوع تغییر هم مهم نیست فقط میخام غیر معمول باشه تا به عنوان هدیه یا جایزه به کاربرانم بدم و نام کاربریشونو زیبا بکنم
سلام
از اینها استفاده کن
Only the registered members can see the link

masiha
07-18-2014, 01:09 PM
سلام دوست عزیز. هر افکت و طرحی میشه بهش داد. ولی طرح ها باید از نظر مدیر سایت قشنگ باشه. در ضمن . طرح باید با مکان قرار گیریش هم همخوانی داشته باشه تا زیبا تر جلوه بده. البته یه تغییرات خیلی کوچیکی هم روش اعمال کردم که میتونی تو کد زیر ببینی.

font-family: b yekan;
background: url("Only the registered members can see the link") repeat scroll 0 0 rgba(0, 0, 0, 0);
}

در صورتی که مشکلی یا کمکی خواستید ، در همین تالار بیان کنید.

مدیر خودم هستم و این تغییرات رو هم برای اعمال روی اسامی کاربران ویژه و فعال میخام تا براشون انگیزه مضاعف باشه ، متفاوت بودن مد نظر هست نه زیبایی
این مورد رو هم استفاد کردم ممنون خوب بود ، بازم دنبال تغییرات دیگه ای هم هستم در این مورد

admin
07-18-2014, 02:04 PM
بهترین حالت متمایز ساختن ، تغییر رنگشون هست. حالا اگه حالت خواصی خواستید میتونید بگید تا براتون اعمال کنم.

lady1
11-10-2015, 02:49 PM
خیلی کارامد