PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بابا جواب بدین

Payam Chat
06-18-2014, 11:29 AM
بابا کسی نیست جواب بده مردم بعضی از پرسشام 2 روزه که تو انجمنه ولی کسی پاخ نداده

admin
06-18-2014, 04:33 PM
ببخشید بابت دیر جواب دادن. یه مشکلی برام پیش اومده که نمی تونم به سایت و کاراش برسم. ولی به زودی این مشکل حل میشه

miladinter
06-18-2014, 05:09 PM
ایجاد ایمیل info به صورت نام شخصی در هاست شخصی میشه کمکم کنی من فقط تونستم برای ادرس سایت اینکارو بکنم و میخواستم بریا استفاده شخصی یا بریا سایت های دیگر ک در بلاگ ها ثبت شده هم درست کنم حالا منتظر کمکت هستم

admin
06-18-2014, 05:55 PM
لطفا تاپیک ها را منحرف نکنید و تاپیکی جدا ایجاد کنید.
اگه منظورتون اینه که برای ساب دامین هاتون هم ایمیل بسازید ، زمان ساخت باید آدرس رو تغییر بدید. (به صورت پیشفرض دامین اصلی انتخاب شده و به صورت کشویی هست و میتونید ساب دامین های دیگر رو هم انتخاب کنید)

miladinter
06-20-2014, 02:00 PM
لطفا تاپیک ها را منحرف نکنید و تاپیکی جدا ایجاد کنید.
اگه منظورتون اینه که برای ساب دامین هاتون هم ایمیل بسازید ، زمان ساخت باید آدرس رو تغییر بدید. (به صورت پیشفرض دامین اصلی انتخاب شده و به صورت کشویی هست و میتونید ساب دامین های دیگر رو هم انتخاب کنید)
ساب دامین من در کادر کشویی فقط یک دامین رو نمایش میده و میخواستم ب تعداد ان اضافه کنم حالا باید ب کدام بخش برم و ساب دامین جدید درست کنم ؟؟؟؟؟ تا بتونم پیام های هر دامینی ک برام ارسال میشه رو چک کنم ؟؟؟؟؟؟

ادرس دامنی ک در کادر کشویی نمایش داده میشه 98seda.ir
و ادرسی ک میخوام باهاش ایمیل اینفو درست کنم هم iroomusic.ir

امیدوارم ک عرض بنده رو متوجه شده باشین

admin
06-20-2014, 02:52 PM
باید وارد کنترل پنل هاست سایت مربوطه شوید و از اون قسمت این کار رو انجام دهید. در صورتی که از ادون دامین استفاده کرده اید، بایدآدرس سایت در داخل اون منوی کشویی باشه. و این که نیست(مشکل از سرویس دهی میتونه باشه) ، باید با کسی که ازش هاست خریدید صحبت کنید تا راهنماییتون کنه

miladinter
06-23-2014, 11:16 PM
باید وارد کنترل پنل هاست سایت مربوطه شوید و از اون قسمت این کار رو انجام دهید. در صورتی که از ادون دامین استفاده کرده اید، بایدآدرس سایت در داخل اون منوی کشویی باشه. و این که نیست(مشکل از سرویس دهی میتونه باشه) ، باید با کسی که ازش هاست خریدید صحبت کنید تا راهنماییتون کنه

نه دیگه لازم نیست حل شد بازم ممنونم