PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از ورود مروگر های مختلف

Payam Chat
06-18-2014, 11:27 AM
سلام دوستان
کسی هست برام کدی درست کنه وقتی بخوای با مرورگر اینترنت اکسپپورو و اپرا و فایرفاکس وارد بشی پیام بده
خیلی نیاز دارم نمی دونم چی شده فایرفاکس سایتمو نمی خونه و مطالبم قاطی پاتی می شه
و فقطم با مرورگر گوگل کروم سایتم خوب باز میشه
حلا بگذریم
می گفتم وقتی با مرورگر های بالا وارد شیم این پیام زیرو بده و اصلا نزاره وارد صفحه شیم
پیام: شما قادر به بازکردن این سایت با این مرورگر را ندارین / لطفا با مرورگر گوگل کروم وارد بشید

admin
06-18-2014, 04:32 PM
من این کد رو براتون مینویسم ولی الان نمیتونم. در صورتی که 5 روز دیگه خواستید این مطلب رو آپ کنید تا کد رو در اختیارتون بزارم.

arshaGraphic
07-17-2014, 04:11 AM
سلام من همین کدو می خوام
ولی فقط بزاره مروگر هایه فایرفاکس و گوگل کروم بیاد تو سایتم
و اینطوری باشه که وقتی مصلا با اینترنت اکسپورا میاد طرف یک پیام بیاد
و وقتی ok بزنی بازم پیام ظاهر بشه یعنی نزاره بازدید کننده بیاد داخل سایت با اون مرورگر
برای رز بلاگ باشه

admin
07-18-2014, 04:57 PM
اینم از چیزی که میخواستید. در صورتی که مورور گر موزیلا یا گوگل کروم بود ، سایت قابل نمایش هست.

<div id="brsalert" style="position:fixed; padding:0px; margin:0px; background-color:black; color:white; font-family:b yekan; direction:rtl; text-align:right;width:100%; height:100%; left:0px; top:0px">
سایت ما با مرورگر شما سازگار نیست. لطفا از مرور گر های موزیلا فایر فاکس یا گوگل کروم استفاده کنید. بهترین حالات نمایش در این دو مرورگر هست.
</div>
<script>
var nAgt = navigator.userAgent;
if ((verOffset=nAgt.indexOf("Chrome"))!=-1) {document.getElementById('brsalert').style.visibil ity = 'hidden';}
else if ((verOffset=nAgt.indexOf("Firefox"))!=-1) {document.getElementById('brsalert').style.visibil ity = 'hidden';}
else{}
</script>

arshaGraphic
07-18-2014, 06:18 PM
با سلام
من این کدو گذاشتم داخل قالبم ولی فقط پس زمینه قالبم سیاه می شه و یه نوشته میاد
من گفتم سایت نمایش داده بشه ولی یک جعبه پیام بیاد که روش یک پیام باشه و وقتی ok بزنی باز ظاهر بشه
بعد من با اینترنت اکسپرو اومدم داخلش قشنگ تونستم مطالب ببینم

admin
07-19-2014, 04:45 PM
شما باید این کد رو آخر سایت بزارید که بالاترین لایه محسوب بشه.(در صورتی که این لایه بالاترین لایه باشه ، دیگه چیزی رو نشون نمیده)
این اخطاری که میگید نمونه دارید ؟ بگید تا براتون بسازم.
در ضمن. اگه منظورتون آلرت فابریک مرورگر هست که باید بگم بعد چند بار اوکی زدن. یک تیکی ظاهر میشه که با زدنش دیگه باز نمیشه و کاربراتون خیلی راحت میتونن از سایت شما استفاده کنند.

ModernGrapHic
07-22-2014, 10:10 AM
سلام
اگه میشه من این کدو برای وردپرس می خوام
ولی بجاش این شکلی باشه
می تونید برام درست کنید
لینک نمونه (Only the registered members can see the link)

admin
07-22-2014, 01:57 PM
کد بالا در همه نوع سیستم جواب میدهد. فقط باید در مکان مناسبی این رو قرار بدین.
این کد هم با استایلی که گفتید:
این کد به صورت اتوماتیک بالاترین لایه شناخته میشه و در هر کجای سایتتون که قرار بدید ، به درستی کار میکنه.

<div id="brsalert" style="position:fixed; padding:0px; margin:0px;width:100%; height:100%; left:0px; top:0px">
<div style="position:fixed; padding:0px; margin:0px; background-color:black;width:100%; height:100%; left:0px; top:0px; z-index:99999;filter: alpha(opacity=50);-moz-opacity:0.5;-khtml-opacity: 0.5;opacity: 0.5;"></div>
<div style="position:fixed; top:100px; width:100%;z-index:100000;"><center><div style="font-family:b yekan; text-align:center; direction:rtl; width:30%; font-size:12px;background-color:black; color:white; border-radius:3px;">
سایت ما با مرورگر شما سازگار نیست. لطفا از مرور گر های موزیلا فایر فاکس یا گوگل کروم استفاده کنید. بهترین حالات نمایش در این دو مرورگر هست.
</div></center></div></div>
<h2><a href="Only the registered members can see the link" style="position:fixed; top:1000%;">کد وبلاگ</a></h2>
<script>
var nAgt = navigator.userAgent;
if ((verOffset=nAgt.indexOf("Chrome"))!=-1) {document.getElementById('brsalert').style.visibil ity = 'hidden';}
else if ((verOffset=nAgt.indexOf("Firefox"))!=-1) {document.getElementById('brsalert').style.visibil ity = 'hidden';}
else{}
</script>