PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرهنگ استفاده از سایت (انجمن جای تبلیغ نیست)

admin
02-02-2017, 05:01 PM
سلام خدمت همه دوستای عزیزم.
همونطور که میدونید سایت پی سی دی ال بر پای کد نویسی ساخته شده و تا کنون تمام تلاشمو کردم که تا جایی که از دستم بر میاد مشکلات وبمستر های ایرانی رو حل کنم.
این داستان تا حدود یک سال و نیم پیش ادامه داشت ولی به دلیل نداشتن وقت کافی و بیشتر شدن کار هام نرسیدم سایت رو چک کنم و مطالب جدید بزارم ولی هر سری حجم و پهنای باند و ارور های هاست رو چک میکردم که مبادا سایت بسته بشه تا شما راحت از مطالب قبلی استفاده کنید. حال این میان چند نفری دیدن کسی بالای سر سایت نیست که چک کنه تا تونستن تبلیغ گذاشتن

روی صحبتم به تعدادی از کاربراست که فرهنگ استفاده از انجمن رو ندارن(سوتفهم پیش نیاد : این افراد خیلی خیلی کم هستن)
+کاری به کاربری که با یک اکانت پست میزاشت و با اکانت دیگه لایک میکرد و تاییدش میکرد ندارم
+کاری به اون کاربری هم ندارم که زیر پست "درخواست کد" نوشت خیلی مطلب مفیدی بود :(
+کاری هم به این ندارم که اومدن از پلنگ صورتی تا صفحات فلزی رو تیکه به تیکه توضیح دادن:eek:
+کاری هم به این ندارم که دو خط مقاله میگفتن و 6 خط لینک تبلیغاتی میزاشتن:D
+وهمچنین کاری به این ندارم که زیر یه مقاله 7 صفحه ای در مورد اهمیت لینک های داخلی و خارجی(اگه کسی از من بپرسه کل توضیحام میتونه 3 خط باشه) میگه کامل نبود!!!

اخه چرا تو پستی که ارسال میکنه زیاد لینکش رو قرار میدیه؟ انجمن به طور خودکار اینا رو فیلتر میکنه که باعث سر در گمی کاربر و موتور جستجو میشه و باعث میشه زحمت تبلیغی که کشید از بین بره:D

من الان نزدیک یک هفته میشه برگشتم سراغ سایت و حدود دو سه روزی هست که فقط دارم تبلیغات رو پاک میکنم.
1.از این میون احتمالا چند پست مفیدم پاک شده که از نویسندش عذر میخوام
2.پست هایی که تبلیغ هم داشتن ولی بیشتر به جنبه آموزشی تمایل داشتن رو گذاشتم بمونن
3.از این میون هیچ کاربری نه اخطار گرفت و نه اکانتش مسدود شد و نه حذف شد ولی خواهشا دیگه تبلیغ نزارین(چهار نفر استفاده کنن)

* لازم به ذکره که بگم اون افرادی که مقالات سایتشون رو با رضایت شخصی خودشون داخل انجمن گذاشتن دستشون درد نکنه
* و همینطور نویسنده های بخش سئو : دوستان مقالات زیاد و مفیدی تو اون بخش گذاشتن که خیلی خوشم اومد (باز بعدا سر فرصت میخونمش ولی شما همین الان برین بخونیدش - به کارتون میاد ;))

امیدوارم که اون تعداد کم که قانون شکنی کردن مثل بیشتر کاربرا استفاده درست داشته باشن از انجمن...

admin
04-09-2017, 09:25 PM
وقتی یک جا اتیش بگیره تر و خشک با هم میسوزن
بعد از مدت ها اومدم و تمام تبلیغات رو پاک کردم ولی کسی رو اخراج نکردم.
مدتی گذشت و کاربرانی که زیاد تبلیغ میگذاشتن رو اخراج یک هفته ای میکردم.
مجدد چند روزی نبودم. دیدم تبلیغات به صورت فله ای قرار داده شد...

هر کسی که تبلیغ گذاشت اخراج دائمی شد و تمامی پست هاش پاک شد.
قابلیت ارسال پست جدید رو بستم که کسی تبلیغ نزاره و بقیه از همین مقدار مطالب استفاده کنن
اون دسته از کاربرایی که مطالب مفید میزاشتین، دیگه شرمنده . بارون تبلیغات زیاد بود