PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درمان ریزش مو با سردوش تصفیه آب

iWater
01-07-2017, 11:02 AM
آب قلیایی (Only the registered members can see the link)
سردوش تصفیه آب که به سردوش های سلامتی یا آی واتر نیز معروف هستند در واقع متشکل از یک سردوش با چند ویژگی استثنایی است .

الف –این سردوش ها دارای یک کارتریج داخلی است که قابل تعویض بوده و خواص زیر را داراست .

1- کلر موجود در آب را حذف می نماید که این موجب سلامتی بیشتر پوست و مو گشته و برای ریه ها و سیستم تنفسی هم بهتر است ساختارشیمیایی ویتامین Cبا کلرین موجود در اب ترکیب و ان را به اسید هیدرولیک بدون ضرر در آب بدل می سازد که برای پوست و مو ایده آل است .

ب- صفحه ی پاشش استیل آن ، دارای سوراخ های بسیار ریز و مثلثی شکلی است که فشار آب را تا 50 درصد بالاتر می برد .با این نو آوری در سوراخ ها ، سردوش آی آی واتر قادر به تولید ، 420/000یون منفی است ( معادل یک آبشار) که می تواند به جسم و روح شما تازگی بخشد .

ج –دانه های کروی ریز در داخل آن قرار دارد که موجب طراوت بیشتر در آب می گردد .

د –بدلیل فشار متمرکز و طراحی ویژه ی آن ، موجب صرفه جویی تا 25 درصد در مصرف آب می گردد .

ه- عطر و اسانس کارتریج در انواع مختلفی نظیر لیمو –گل رز-اسطوخودوس یا لاوندر و اکالیپتوس عرضه می شود .

در تمامی کارتریج ها ، عملکرد اصلی یعنی حذف کلر انجام می پذیرد ولی هر یک به تنهایی دارای ویژگی خاص خود نیز می باشد .
فیلتر سردوش حذف کلر

1- اسانس لیمو : ( Lemon )

این اسانس دارای ویتامین Cمعادل 3000 لیمو است که موجب نرمی و سفیدی پوست ، کاهش چین و چروک و آبرسانی بهتر پوست می شود . برای بالا بردن سیستم ایمنی بدن مفید بوده و تاثیر خوبی بر فکر و روحیه دارد .

2- اسانس اکالیپتوس : (Eucalyptus)

در این فیلتر تصفیه آب دوش نیز کلر حذف شده ، اسانس اکالیپتوس موجب بازسازی ریه ها گشته و به رفع بیماری های تنفسی کمک می کند .

رایحه ی اکالیپتوس حس تنفس در هوایی تازه را به شما می دهد و موجب آرام سازی بدن و فکر شما خواهد گشت .

-3اسانس اسطوخودوس : ( Lavender )

این اسانس یکی از خوشبوترین گیاهان دارویی در جهان محسوب می شود . این فیلتر تصفیه آب دوش نیز کلر را حذف نموده و استفاده از آن در سردوش موجب تخلیه ی استرس ها و تنش های روزانه می شود .

به بهبود گردش خون کمک کرده و کیفیت خواب افراد را نیز افزایش می دهد .

4-اسانس گل رز : (Rose )

این فیلتر در ضمن ایجاد رایحه ی بهاری در محیط حمام و حذف کلر از آب ، یکی از درمان های خانگی برای از بین بردن جوش نیز به شمار می شود .

قیمت سردوش تصفیه آب یا سردوش فیلتردار در حدود1/250/000 ريال و قیمت کارتریج آن به تنهایی 250/000ريال می باشد .

گزارش مصرف کنندگان سردوش تصفیه آب :

- خانم خانه دار :

" سردوش فیلتر دار آی واتر ، توانسته سردوش معمولی را به یک سردوش درمانی با آروماتراپی ( درمان با استشمام رایحه ی خوش ) تبدیل کند . من هرگز به استفاده مجدد از یک سردوش معمولی بر نخواهم گشت . عطر لیمو و ویتامین C در آن احساس بسیار خوبی به من می دهد . هم بدن و هم روحیه ی من پس از استحمام شاداب می شود . فشار آن بصورت متمرکز و بالا بوده و من از خرید خود راضی هستم . من استفاده از آن را به همه توصیه می کنم و همچنین سردوش سلامتی آی واتر را در فهرست هدیه هایی که می خواهم به آشنایان و دوستانم بدهم نیز قرار می دهم ."

- خانم کارمند :

" من عاشق عطر لیموی سردوش سلامتی آی واتر هستم . اما تنوع در رایحه های مختلفی را که می توانم در داخل سردوش قرار دهم را هم دوست دارم و بی صبرانه منتظرم آن ها را را امتحان نمایم. "

- مدیر مرکز اسپا :

" ما در سالن اسپای خود سردوش سلامتی آی واتر را نصب کرده ایم . هم در بخش آقایان و هم بانوان . از اینکه مشتریان ما در هنگام استفاده از این سردوش بسیار راضی و شاداب می شوند خوشحالیم . نصب این سردوش ها به درآمد ما کمک کرده است .

بدلیل بالا بردن فشار ، مشتریان ما از آن بعنوان یک ماساژور دستی هم استفاده می کنند ."

- خانم خانه دار :سردوش حذف کلر

" ویتامین Cدر سردوش سلامتی باعث جوانسازی در پوست من شده است . من سردوش تصفیه آب آی واتر را در هر دو حمام خود نصب کرده ام و اقوام من هم که در منزلم از آن استفاده کرده اند عاشق فشار و عطر لیموی آن هستند . من شدیداً ، به همه توصیه می کنم که آن را خرید کنند ."

شرکت فرازتصفیه با ارائه ی سردوش حذف کلر آی واتر گام ارزشمندی جهت صرفه جویی درآب و ایجاد سلامتی در منزل برداشته است .